Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> UB by .LOL.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: .LOL.

Godzina, data zdarzenia: 19.03.2015r

Mapa: inferno

STEAM_ID / IP: Stale przypisany NS ID: STEAM_0:4:1477885750 Stałe IP: 213.156.113.25

Uzasadnienie:Witam. Wczoraj grałem na lajcie na serwie do ok godziny 23:00. Dzisiaj wbijam gram moze z 2 mape, która była mapa de_inferno. Nagle banik POWOD: aktywny. I teraz takie pyt. Kiedy niby wcześniej dostałem bana nic o tym nie wiedząc? Za co dostałem bana? I skoro mam stałe IP kompa i Non Steama to chyba juz wczesniej nie powinienem móc wejsc na serwa nie? I tak w ogóle jak wpisuje w wyszukiwarce w waszym AMX mój nick: .LOL. to nie ma zadnego bana a na ten nick mam rezerwacje, gdyz posiadam VIP'a na DD2/INF dlatego jak już gram to tylko na tym nicku i tylko na tym serwerze. Proszę o wyjaśnienie.

 

 

Link do AMX:http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=34275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

multi-head.pl/topic/57902-lol/

 

 

Wyjasnienie dla cuebie:

 

Tutaj jest link w ktorym admini ubt oraz opiekun sieci podjęli decyzje ze jestes odpalony

 

 

@edit

 

Meteusz, zakaz wypowiadanie sie obobom ktorych to nie dotyczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Coś nie bardzo Ci ten link wyszedł...

 

Interesuje mnie dlaczego dostał, to się wypowiadam, a nie wiedziałem, że link widzą "wyżsi"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Wybacz ale jedyne co widzę to błąd strony :)

 

Dobrze ale skoro dotyczy to mnie to chciałbym mieć jakiś wgląd do tego tematu i jednocześnie o niego proszę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

I tak uważam, że Państwo są w błędzie no ale cóż... Nie wypowiem się na temat czegoś czego nie widzę, więc poczekam, aż odpowiednia osoba udostępni mi temat :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Obejrzałem demko do momentu, kiedy skacze z spadochronem z gali na dolnego trupa(chyba była to całość demka). Mianowicie nie mam pojęcia co na nim Państwo widzicie. Jedyna dziwna rzeczą, która widzę nakręconym przez admina o nicku: Czarna to jest to, iż 1 raz w ADMIN ESP Specta nie widzę danych co do odległości przeciwnika od osoby obserwowanej. xD Jedyne co mi się rzuciło w oczy to to, że czasami ładnie rzucałem HE prosto pod nogi przeciwnika (gala) no ale to tez nie jest niewykonalny i nie wiadomo jak trudny wyczyn. Info: dopuszczalne(bywało lepiej), skany: słabe 0 trafień, Cel: średnio przeciętny. Czeka mnie wiele pracy. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze nik z administracji nie grał z @.LOL. Gracz w 100% czysty o czym swiadcza wczesniejsze ss po 2 co za ciul po zakupie vipa gralby na wspomagaczu ? Po 3 na demku nic podejzanego nie widac.

 

Wystarczy pobyc na tym serwerze w obecnosci @.LOL. w druzynie i nabiera sie zaufania.Bo gracz jedt swietny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze,ze nik z administracji nie grał z @.LOL. Gracz w 100% czysty o czym swiadcza wczesniejsze ss po 2 co za ciul po zakupie vipa gralby na wspomagaczu ? Po 3 na demku nic podejzanego nie widac.

 

Wystarczy pobyc na tym serwerze w obecnosci @.LOL. w druzynie i nabiera sie zaufania.Bo gracz jedt swietny ...

 

 

Post tak na prawdę nic nie wnosi do tematu.

 

 

 

UBT zadecydował, czekamy na Mor7. Na 1/4 widać przeskoki i szejki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

3 raz obejrzałem te demko i naprawdę nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Nie wiem czego tam się Państwo doszukują. Gram jak potrafię. Tak się nauczyłem grać i nie da się tego zmienić. Chyba ciąży nade mną jakieś fatum co do tych banów za rzekome "Czitowanie". ; d

 

 

 

 

 

Aż się pokusiłem o przejrzenie demka. Sporo przeskoków widać. Jak oglądasz 1/1 to serio ciężko coś obczaić, zobacz momenty w których strzela, sporo akcji jest tak zrobionych, że gdy gość strzela w brzuch, nagle pocisk ląduje w głowę, Na 1/4 obejrzyj demko, bo tak to albo demka nie oglądałeś, albo zrobiłeś to niedokładnie.  - astroe.

 

 

Witam Pana. Dla Pana informacji celownik ma być tylko orientacyjnym miejscem strzału. Jakby Pan nie wiedział to pocisk nie musi lecieć w sam środek celownika, lecz może. Na trajektorie pocisków wpływa wiele czynników. Chciałbym zauważyć, że podczas strzelania w owego gracza(resp CT lub okolice z tego co pamiętam) byłem w ruchu przez co pocisk nie poleciał w miejsce naznaczone celownikiem. Zapraszam Pana do takiej próby strzału z biegu czy też z wyskoku to się Pan przekona. A, że głowa wleciała no to miałem szczęście a wg mnie szczęście tez jest elementem skilla.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...