Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> woźny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: kowaleyrOo

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie (w byciu adminem): bywałem adminem na kilku serwerach, miałem też swoje.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: steam 2k10, na nsie z jakieś 2 latka

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: fajnie mi się gra na tym serwerze, lecz cziterzy, których nie mało ostatnio mi nie pozwalają :-/

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wiadomo, że mam też własne obowiązki jak szkoła czy treningi, ale staram się z te dwie godzinki pograć.

 

Kontakt: fejsbuk czy steam mogę podać na priv ^_^

 

 

nie spełniam pewnie kliku kryteriów, ale piszę to podanie, ponieważ z moich obserwacji wynika, że jest mało adminów na tym serwerze (przynajmniej jak ja się na nim znajduję). chodzi o to, że chcę, aby na tym serwerze było czysto, bez syfu, bo podoba mi się na nim. co do adminowania.. po powrocie ze szkoły jestem cały czas, że tak powiem w trybie gotowości i jeśli ktoś napisze czy na forum czy do mnie na priv, że ktoś jest odpalony - jestem do dyspozycji. przemyślcie mimo wszystko czy nie przyda wam się ktoś taki kto będzie pilnował porządku :). pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Żarty? Na serwerze spędzone niecałe 5 godzin....



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...