Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Dziwne skoki fps, pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, mam w miare nowy komputer, bo ma raptem 2 lata. Podczas gry mam przez powiedzmy 3 rundy 100fps, a pozniej przez jedna runde 5-20 fps i tak caly czas. Mial ktos podobny problem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz wyłączoną synchronizację pionową? Jest to najczęstszy powód spadków fps w grze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mam wylaczona, z wlaczona mam max 60 fps, na widok smoka straszne lagi itp, wiec jeszcze gorzej.

 

A karta graficzna taka, ze teoretycznie caly czas powinienem miec 100

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Znalazłem na innym forum taki sposób.- "Spróbuj pobrać program Game Booster i odpalić CS'a przez ten program. Możesz też nim wyłączyć niepotrzebne procesy w tle."

 

Niektórzy też piszą, że możesz mieć nie wiadomo jak mocny sprzęt, a może się coś dziać. Też wyczytałem, że nie wszystko zależy od karty graficznej, jak masz słabe podzespoły to także może być wina. Napisz tutaj jaki masz sprzęt.- Jak nie pomoże ten sposób to może uda mi się wtedy znaleźć coś innego. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żadne programy.. Game Booster to najgorsze co może być, mi tak kompa lagowało, że masakra.. Nic nie ściągaj. Wpisz komendy w konsoli : fps_max 999, fps_override 0, fps_modem 0 i cl_weather 0. I jeszcze wpisz cl_showfps 1. Powinno pomóc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zmniejsz rozdzielczość 800-600 grafika spadnie znacznie , ale coś kosztem czegoś do grafiki sie przyzwyczaisz kwestia dni :D.

 

Mała rada na przyszłość jak ktoś ci sie stara pomoc dawaj łapki bedzie wieksza aktywnosc :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...