Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Smieszna sprawa ub

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:Mandalan S

Godzina, data zdarzenia:ok 13:30

Mapa:DD2

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:22878015

 

Uzasadnienie: Prosze o ub gdyż dostałem 1 kicka od admina ktory trwal 1 min nastepnie wchodze na serwer i dowiaduje sie ze dostalem bana na 1 dzien i po chwili dostaje perma spoko pogodzilem sie z tym ale tak po 4-5 min kole mi mowi cos tam pisalo na serwie ze dostalem ub no to wchodze na serwa i po 1 rundzie znow dostaje perma z  uzasadnieniem utrudniania gry pozdrawiam Cocaine Makes Me Feel Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

0 ss, admin mówi, że zmienne ip, kiedy Kolega ma stałe łącze, pozatym dostał kicka na 1 minute, kiedy admin mówi, że dostał bana na 1 dzień , to co się dzieje na tym servie to jest żart.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

niekoniecznie dostaje automatycznie bana  gdyz admin powiedzial ze dostalem bana za twarz :D wiec jak nie wiem no nic pozdrawiam go i tyle 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

Aktualnie masz 6 ban-ów. Jeden na 1h za ( Obrazenie , Prowokacje i Ignorowanie admina) po 2ch ostrzezeniach dostaleś bana.

 

Wbileś po 5min na aktywnym, masz (5 aktywnych banow na zawsze.)

 

Twój "Kolega" też zaczął ci pomagać, ale na jego szczęście on zatrzymał się, po tym jak dałem mu ostrzeżenie, że dostanie bana.

 

 

 

A co dotyczy zapisu banów

 

Source Bans nie działa (dla tych co nie wiedzieli , od 4-5miesięcy nie dziala i nie zapisują się bany) (Aquax o tym poinformowany)

 

 

 

W logach serwera wszystkie bany sa zapisane.

 

 

 

UB nie dostajesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Posiadacie jakieś informacje kto was banował?

 

 

 

 

 

PS: Widzę że dawny opiekun chyba dawał rangi po znajomości, zaraz wyczyszczę wszystkie rangi z serwera i dodam tylko tych którzy się zgłoszą. A jeśli posiadacie informacje i dowod o adminie banującym proszę mi wysłać, a admin od razu zostanie zdegradowany za takie coś.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jakbym dostal bany to bym nie mogl  grac tak ?  ip mam od 7 lat to samo + o ostrzeżeniu dla kolegi to nic takiego nie mowiles i prosze mi tu nie  zgrywac czokobonsa ..... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Posiadacie jakieś informacje kto was banował?

 

 

 

 

 

PS: Widzę że dawny opiekun chyba dawał rangi po znajomości, zaraz wyczyszczę wszystkie rangi z serwera i dodam tylko tych którzy się zgłoszą. A jeśli posiadacie informacje i dowod o adminie banującym proszę mi wysłać, a admin od razu zostanie zdegradowany za takie coś.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Aquax dawał admina, to już 7-8 miesięcy jak jestem adminem na cs:go Only DD2 i Only AWP_India

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przepraszam ze sie wtracam ale jak jesteś adminem to chyba powinienes miec jakas range na forum a tu jestem zwyklym użytkownikiem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wszystkie uprawnienia "po znajomości" zostały usunięte z serwera. 

 

 

 

PS: Jeżeli admin banuje to proszę o jasne dowody i konkretny powód a nie "utrudniasz grę" z czasem permanentnym. 

 

 

 

Po rozmowie z adminem banującym dochodzę do wniosku że ban słuszny.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...