Skocz do zawartości
Gumi555

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Gumi$ (]O_o[) !? - podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

 

Nick: Gumi$ (]O_o[) !?

 

Wiek: 25

 

Doświadczenie (w byciu adminem): posiadałęm juz admina na 3 serwerach przez dluzszy czas także wiem o co chodzi

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4

 

Staż w CS-sie: powyżej 10 lat - dokładnie nie wiem ile :D

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Nigdy nie grałem na haxach i bardzo tego nie lubie, a wiele razy grajać na serwie DD2 #1 był z haxami problem a adminów nie było ani na serwie ani na forum. Jakiś czas gram już u was na serwie i myśle ze jest spoko serwer i ludzie ale jak rano graja po 3 haxy to krew człowieka zalewa ... Pare osób mnie pewnie kojarzy z serwera ( głównie na dd2 #1).

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ciężko stwierdzić ile dokłądnie ale godzinka dziennie na pewno ( w weekendy wiecej bo w tygodniu pracuję ), stema wlączony cały czas jak ktoś napisze na friendsach o haxach itp to szybka piłka - banujemy czitera ;D

 

Kontakt: [email protected] lub na steam nick: Gumi$ (]O_o[) !?

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Gumi%24%20%28%5Do_O%5B%29%20!%3F/80.72.43.106:27027/

 

 

 

 

 

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

- Minimum 

100h przegrane na serwerze. Jak dobijesz godzinki, to poproś kogoś z administracji o otwarcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę na swoją obronę.

 

 

Na pewno za niewinność niczego niestosownego do nikogo nie powiedziałem , ale jak jakiś troll wchodzi jeździ połowie serwera , bluzga na rodziców i nie wiadomo co jeszcze to każdego potrafi to wyprowadzić z równowagi ale wiem, że to pewnie mnie nie usprawiedliwi, Ci co widzą mnie jak gram wiedzą, że raczej żadnym bluzgatorem nie jestem ;) . Napisałeś 'graczy' , ja sobie nie przypominam jakichś kilku przypadków w których gdzieś coś mi się wymskło ale fakt pojedynczy przypadek mógł się zdarzyć ( mea culpa - przepraszam ). Ale fakt, że gram w godzinach gdzie ciężko o admina na serwie ( 6 - 8 rano  i w weekend godziny nocne - wystarczy zobaczyć godziny zgłoszeń cziterów na DD2 #1) pchnął mnie do tego żeby złożyć to podanie bo jak wchodzi hax rano albo w nocy to psuje to nagle cały serwer ( wszyscy wychodzą ) a jakoś fajnie mi się tu strzela :D

 

 

Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wymagania są spełnione,nic nie staje na przeszkodzie być dostał szansę.

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinki masz, na serwerze często i ogólnie jestem na tak ale co do tej kultury to się jednak przyczepie :P sama kilka razy zwracałam Ci uwage. Oczywiście nie obrażasz nikogo ale czasem Cię troszke ponoszą emocje. Startując na admina powinieneś świecić przykładem i hamować troche te bluzgi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...