Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> [COD MOD 200#2] Odwołanie od bana.


Heisenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Heisenberg

 

godzina, data zdarzenia: 13 marca 2015 godzina około 15:45

 

mapa:  de_westwood_big

 

steam ID/IP: Your SteamID: 'STEAM_2:0:1057508893' Your IP: '79.162.253.132'

 

uzasadnienie: dostałem bana w powodzie było wpisane "aktywny" nie mam pojecia co to znaczy, administrator Tasior mógłby swoje powody bardziej rozwijać, nie każdy gra od zawsze w csa i wie o co chodzi. Jeżeli chodzi o jakieś boty czy jak to sie tam nazywa to nic nigdy nie używałem bo nawet nie mam pojęcia jak. Proszę o niezwłoczne odbanowanie mojego konta, ponieważ zostałem zbanowany bez podstaw. Z góry dziękuję.             

 

wycinek z konsoli:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: Tasior

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.LosT-CorporatioN.com

 

[AMXBans] Reason: 'aktywny'

 

[AMXBans] Duration: 'permanently'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1057508893'

 

[AMXBans] Your IP: '79.162.253.131'

 

[AMXBans] ===============================================

 

*** kamilS528 killed Nawel with a headshot from famas ***

 

Requesting tempdecal.wad from server

 

Kicked : You are BANNED. Check yo

 

 

 

P.S.

 

ze strony, którą podał mi admin Tasior po wpisaniu mojego Steam ID wynika, że nie miałem wcześniej żadnego bana.

 

-> http://scr.hu/3620/72l38

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ostatni ban był z 2015-03-10 na 30 minut.

 

Ban o którym napisałeś jest z 2015-03-13.

 

Prosimy admina Tasior o wyjaśnienie o co tutaj chodzi, ponieważ żadnego aktywnego bana nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nawet nie rozumiem tego powodu, ponieważ jak wcześniej wspomniałem jest jeszcze w CS' ie zielony, proszę o niezwłoczne odbanowanie, ponieważ chcę pograć, a reklama jaką daje ten admin serwerowi nie wychodzi na +. Wręcz przeciwnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Rozumiem twoją frustrację, poczekajmy jednak co powie admin.

 

Ma on na to 24 godziny, jeśli nie, ty dostaniesz ub, a admin ostrzeżenie w dziale adminów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dostepu aby sprawdzic w amxbans ip poprzedniego bana, a sprawdzic mozesz najezdzajac mysza na baner z napisem bans, po rozsunieciu amxbans, znajduje sie on mniejwiecej na wysokosci okna ostatniej odpowiedzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem. Ban jest uzasadniony, dostajac range admina, dostalem informacje, o banowaniu graczy ktorzy widnieja w bazie banow, maja bana aktywnego a wchodza na serwer i graja, tak zrobilem. Jestes zielony, wiec dlaczego wciskasz mi, ze ban jest nieuzasadniony?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, przyznałeś mi już, że jestem zielony, to teraz nie możesz sobie zaprzeczyć i musisz przyznać również, że mogłem coś zrobić nieumyślnie, nie miałem dzisiaj żadnego bana, co wychodzi na to, że żaden ban nie mógł być aktywny, a jeżeli banujesz każdego kto miał bana wcześniej i jest w bazie danych banów to chyba coś jest nie tak, prawda?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logiczne myslenie przyda Ci sie drogi kolego, jezeli masz zakaz wstepu na serwer i wejdziesz na niego, wiadome ze dam Ci bana ;) tak w tym przypadku bylo http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.php wpisz swoj nick, jest ban z lutego za czity. Koniec moich wypowiedzi. Zachowujesz sie nie powiem jak kto zamiast grzecznie poczekac na rozwiazanie sprawy przez osoby wyzszej rangi ode mnie, ktore sie tym zajmuja to wymagasz natychmiastowego ub PEACE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bana z lutego za czity? Chyba coś jest nie tak bo w lutym nie grałem jeszcze na tym serwerze. A i owszem wymagam bo zostałem niesłusznie zbanowany.

 

 

 

#edit.

 

Dobrze poczekajmy w takim razie DROGI KOLEGO, na kogoś bardziej kompetentnego i z większymi możliwościami.

 

 

 

#edit 2

 

Dokładna data kiedy zacząłem grać to 6 marca około godziny 15:50 bo mam jeszcze rozmowe z kumplem jak mi IP podawał.

 

 

 

#edit 3

 

 

 

taki jest rezultat wpisania mojego IP na tej stronie co mi podałeś -> http://scr.hu/3620/0tjx2

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ktoś musiał mieć taki nick jak ja, wydaje mi się, że to jest żaden problem? Równie dobrze mogę wpisać sobie Tasior i będą mnie brać za Ciebie. Skoro nie pokazuje bana innego poza tym na moim IP to chyba ŻADNEGO INNEGO NIE BYŁO, prawda?

 

 

 

#edit. ADMIN, który pisze post pod postem zamiast edytować wypowiedzi, widzę, że naprawdę kompetentny. Skoro dostałem bana na IP to chyba jest zależność IP, nick HEISENBERG może sobie wziąć byle Janusz, ja mieszkam na lubelszczyźnie i mam taki nick a ktoś np. z mazowsza również może mieć taki nick. Nie mów mi o czytaniu ze zrozumieniem bo Tobie tez najlepiej to nie wychodzi.

 

 

 

@down to chyba jak na moim IP jest tylko dzisiejszy ban i gram od 6 marca, nie gralem 25 lutego jak mi wmawiasz, to nie moglem go dostac 25 lutego, prawda? Właśnie napisałeś post pod postem, uruchom się, może zaczniesz myśleć wielki dorosły człowieku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko, nie uruchamiaj mnie, lokalizacje sprawdza sie po ip wlasnie. Nie pisz juz nic, nie post pod postem tylko post pod twoim postem

 

BANA MASZ NA NICK 25 lutego, gdybys mial na ip to bys nie wszedl... teraz wszedzie jest zmienne ip nawet bez restartowania routera. poczytaj o tym troche zanim zaczniesz sie klocic.... Jezeli na Twoim nicku byl aktywny ban, to moim obowiazkiem bylo dac Ci bana za wchodzenie gdy nie masz na to pozwolenia. Piszesz cos co kompletnie nie ma sensu, nie znasz sie na tym to po co sie klocisz? a to czy grales 25 lutego bedzie sprawdzane, operatora internetowego tez da sie sprawdzic. MOIM OBOWIAZKIEM BYLO ZBANOWANIE CIEBIE wiec sie nie kloc. Wystarczy ze dostane ostrzezenie bo nie czytasz ze zrozumieniem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Widnieje ban na nick Heisenberg " czitujesz " z 25.02 ALE należy zauważyć, że i tamten ban i ten ban są na inne sidy oraz ip.

 

Ban za czitowanie jest od biotechnika na serwerze dd2 + dm z sidem STEAM_2:0:575242166 a gracz który dostał aktywnego ma sid STEAM_2:0:1057508893 z czegi wynika, że 2 graczy miało taki sam nick, jednak ip i sid inny.

 

Proszę admina Tasior o dokładniejsze sprawdzanie aktywnych banów.

 

Graczu Heisenberg, dla ciebie leci unban.

 

Na przyszłość zmień chociaż 1 literką nick aby błąd się nie powtarzał.

 

Wracaj do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...