Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie/skarga Deis DD2/INF

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Deis

 

Godzina, data zdarzenia: 10:40 12.03.2015

 

Mapa: de_inferno

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:37089641

 

Uzasadnienie: Więc tak, na serwerze był admin Smerfetka, który nie błyszczy kulturą, a powinien. Uważa, że w jego teamie grają debile i gimby :) bana dostałem za rzekome "kampienie na respie" - najpierw proponuje w ogóle nauczyć się co to jest resp bo pan admin chyba nie wie. Stałem z awp na 2 środku, z balkonu wyskoczył smerfetka więc go zabiłem, po czym dostałem bana, naprawdę gratulacje.

 

 

 

Wchodzę na serwer żeby chociaż chwilę zagrać, bo mam mało czasu, a tutaj jeszcze wyłapuję głupie bany. Gram na DD2/INF jakieś 3/4 dni i nie podoba mi się podejście tego admina, trochę nadużywa władzy na serwerze. Tak więc proszę, żeby go jakoś ogarnąć.

 

 

 

Pozdrawiam, Deis.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

inni admini zwracali wszystkim uwage ze " TT nie kampi na respie " pisali na u@ ze kampisz z AWP tak wiec dostales bana,i nwm dlaczego piszesz odwolanie jak juz ban Ci minol,aaa i nie mowilem ze w moim team akurat graja gimby i debile bo nie powiedzialem tego tylko ze gimba nie w szkole ? i juz nie przekrecaj 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie jest jasno napisane "7. Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1min od momentu rozpoczęcia się rundy)." Jeżeli tego nie przestrzegałeś Admin miał prawo Cie zbanować.

 

 

 

 

 

Więc skarga nie jest słuszna, po za tym ban dawno minął.

 

 

 

 

 

@@@

 

Edit!

 

 

 

Sprawdziłem w bansie i bana dostał na inferno, jakim cudem na inferno da się kampić na respie ponad minute? Chyba, że kolega był afk i wrócił po minucie i ktoś uznał, że kampi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Popieram to co napisał astroe, zachowanie smerfetki było karygodne przed otrzymaniem admina, po dostaniu flag nieco się poprawił, ale teraz czuje się bezkarny.

 

Uważam, że należy mu się ostrzeżenie w dziale admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem też za bardzo jak ktoś mógł pisać na u@ ze kampie na respie z awp skoro na poczatku tej rundy w której dostałem bana pierwszy raz na tej mapie trzymałem awp i Smerfetka byl pierwsza osoba którą ubilem :)

 

 

No ale sytuację wyjaśniliśmy sobie na PW i jest w porządku, w sumie mi głupio że o taką głupotę napisałem odwołanie/skargę.

 

 

Jestem pełen podziwu dla moderatora, że jeszcze to sprawdził, ode mnie to wszystko :)

 

 

Pozdrawiam, Deis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...