Skocz do zawartości
warniak

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem Panel Steam w grze (szhift+tab).

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu nie działa mi panel Steam w Cs 1.6.Gdy próbuje go włączyć pokazuje mi sie kyrsor myszki i nic więcej.Reinstal Steam'a i Cs'a nie pomógł,czytałem,na necie żeby przeskanować folder z grą jakimś programem,ale nic z tego.

 

Mam włączony panel w ustawieniach a i tak nie działa.

 

Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hello ;d wszystko co znalazłem do tej pory..... :P

 

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej/dxd.

 

2. Antywirus lub zapora może blokować.

 

3. Włącz steama i cs`a  i wejdź do folderu gdzie on jest i uruchom "GameOverlayUI.exe". 

 

4.  Weź udział w beta testach...... ^^.

 

5. Patrzyłeś tylko ustawienia steam? czy i właściwości cs`a ? jak tego 2 nie to.....biblioteka gier ppm cs właściwości- włącz dostęp do społeczności steam - ale myślę że już to paczałeś też. :P

 

Szukam dalej....... :D jak znajdę coś to edit :P

 

6. "Zmień rozdzielczość gry i spróbuj jeszcze raz. Miałem tak w 1.6. Ustawiłem sobie najmniejszą rozdzielczość i nie mogłem odpalić społeczności za pomocą shift+tab." - spróbuj mniejszą/większą roździałke 

 

7. Skype lub inny program może blokować.... dla kogoś pomogło wyłączenie.

 

8. Usuń ClientRegistry.blob i AppUpdatestats.blob - potem włącz steam od nowa niech pobierze się aktualizacja. - no ale reinstalowałeś steam/cs`a więc to raczej napewno nic nie da :(

 

9. 

 

 

Programy powodujące problemy z nakładką

 

  • ATI Tray Tools
  • EVGA Precision
  • Kaspersky Antivirus lub Internet Security

[*]RivaTuner

  • Wymagane jest wyłączenie procesu RivaTunerStatisticsServer.exe, aby przywrócić funkcjonalność nakładki

[*]sView 3D Image viewer - usługa S3D

[*]Antywirus The Shield Deluxe

[*]Tiny Personal Firewall

[*]Ventrilo

  • Problem z Ventrino powiązany jest z systemem Windows Vista. Został zgłoszony fakt, że uruchomienie powiązanych aplikacji za pomocą opcji Uruchom jako administrator rozwiązuje problem.

[*]Windows Blinds

[*]X-Fire

  • Zamknij X-Fire lub skonfiguruj go w taki sposób, aby nakładka X-Fire nie była uruchamiana.

[*]Zone Alarm

 

10. Trochę głupie, ale zobacz czy nie masz przypadkiem ustawione w cs "software"(czy jak to tam leciało) i zmień na opengl ^^

 

 

 

Dobra ja lecę po dzieciaki :) jak wrócę to jeszcze poszukam :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki ale i tak nic z tego.

Wyczytałem tak cos ...

 

Jak wielu wiadomo, Valve już jakiś czas temu zaktualizowało client'a cs'a. Wprowadzono wiele usprawnień które poprawiają modele i tekstury. Usunięto jednak jedną opcję, która była niezbędna dla graczy ze słabszym sprzętem lub użytkowników laptopów i notebook'ów. Mam na myśli usunięcie trybu graficznego D3D. W tym poradniku pokażę wam jak w łatwy i dość szybki sposób powrócić do wersji gry z przed aktualizacji.

 

  1. Na początku odszukujemy folder w którym mamy zainstalowanego csa, domyślnie jest to :
    C:/Steam/SteamApps/common/Half-Life
  2. Jeśli znajdujemy się już w folderze Half-Life, następnym krokiem jaki musimy wykonać jest, usunięcie wszystkich plików w tym folderze.
    !!!PAMIĘTAJ USUWAMY PLIKI W FOLDERZE HALF-LIFE A NIE CAŁY FOLDER, MUSI ON BYĆ PUSTY, ALE WYGENEROWANY PRZEZ STEAM!!!
  3.  Następnie ściągamy ten plik i wklejamy go to folderu HALF-LIFE, zastępując tym samym pliki które usuneliśmy. 


    LINK -----> http://www.mediafire.com/?fc497mxn5syt5am 
  4. Plik wypakowujemy, a jego zawartość Wklejamy do folderu Half-Life, i to by było wszystko. 

Dodatkowo jeśli masz problem z teksturami (np. czarno-zielony ekraw w cs'ie itp.) wpisz w parametrach startowych biblioteka - gry - ppm na cs - właściwości - parametry startowe) -nofbo  -nomsaa. Usuwa to wszelkie błędy. 

 

 

 

 

//////////

nie udało sie uruchomic gry (brakujący plik wykonywalny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...