Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Niskie fps po uruchomieniu gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, wykonywałem reinstall systemu i postanowiłem ponownie pobrać CS 1.6 na komputer, przed reinstalem systemu wszystko śmigało, nie miałem lagów, z resztą mój komputer do najgroszych nie należy, bo spokojnie udźwignie battlefielda 3 czy CS global offensive, problem pojawił się dopiero po ponownym zainstalowaniu gry. Po uruchomieniu mam maksymalnie po 10fps, gdy zmieniłem na grafikę Software - wszystko zaczeło normalnie działać, ale po powrocie na OpenGL lagi wracają.

 

Miał ktoś taki problem? Wiecie jak temu zaradzić?

Ps. Sposoby Januszów Informatyków typu - "E ZRÓB REINSTAL MI POMOGŁO" "Wpisz se komendy na max fps i cl_ ..." zachowajcie dla siebie bo... Nie, mi nie pomogło.

Oczywiście za pomoc chojnie wynagrodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyłącz synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej i daj znać czy pomogło.- W tym jak to zrobić na twojej karcie pomoże Ci wujek Google. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zabrzmi to dziwnie ale nie miałem wgl Nividia Control Center (które jest potrzebne do wyłączenia synchronizacji pionowej) po zainstalowaniu w.w Control Center'a CS wrócił do normalnej liczby FPS bez zmieniania synchronizacji pionowej na wyłączoną (ustawiło na AUTO) czyli temat rozwiązany CS śmiga, a ja bardzo dziękuję za pomoc. :)

 

 

 

+ Dla Ciebie mistrzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...