Skocz do zawartości
NaTeOooO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie NaTeO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NaTeO
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Moim zdaniem moje doświadczenie w byciu adminem jest bardzo duże, ponieważ niejednokrotnie posiadałem admina na rożnych serwerach, ponadto dobrze znam sie na amx,posiadałem własny serwer codmod, który niestety oddałem koledze z powodu iż moj wpółwłasciciel serwera nic pracy w ten serwer nie wkładał.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: Hmmm dokładnie to niewiem, ale około 4-5 lat z przerwami
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jak już mówiłem mam sporo doświadczenia, spotykam duzo cheat'ow gdy nie ma admina na serwerze, ludzie kladą miny na drabinkach itp ;)

oczywiscie wchodzą w to takze obrazy .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W cs'a gram duzo ;) Wiem tyle ze nigdy nie gram mniej niż godzine :D
Kontakt:PW,GG.Steam

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/NaTeO/80.72.40.110:27008/

 

Jako użytkownik z rangą premium mam -10h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja wiem adminow nadal malo zda zaja sie jeszcze odcinki czasu kiedy nie ma nikogo na serwie zeby banowac. jestem na tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na neutral.

 

 

 

+/- coś tam się pojawiasz na serwerze 

 

+ zgłoszenia na u@

 

- godziny (co z tego ze premium i tak malo)

 

- ogolnie malo Cie widze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Też neutral

 

 

 

- Godziny

 

- Jakoś cie mało widać na serwie (popraw to)

 

- Jak jesteś to rzadko zgłaszasz na u@

 

jak poprawisz te minusy będziesz miał moje tak.

 

 

 

Pozdro od MiniCzarnyDziałaJP ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie bardzo mało zgłoszeń, mało komunikatywny, mało grasz na tym serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze sie wypowiem ale nie moge zniesc jak piszecie ze malo siedze na forum albo gram na serwerze. Na forum jestem prawie ze caly czas a na srrwerze jestem zawsze gdy tylko moge. Napewno jestem wiecej czasu na serwie niz niejeden admin to ze gram godziny i admina nie ma to nie znaczy ze mnie tez nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no i widać, że nie dorosłeś do roli admina brak Ci cierpliwości. Złożyłeś temat- nie powinieneś się w nim wypowiadać ponownie tylko czekać aż administratorzy główni zadecydują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz co nie lubie takich osob jak Ty(poprostu przemądrzałych), brak cierpliwosci, hmm co to ma wspolnego z moją wypowiedzią ? Powiedzialem tylko ze duzo przebywam na serwerze i się mylą ,naprawde niewiem co do tego ma cierpliwość. Ale czekamy na wypowiedz wyższych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyżej napisałem, że jestem neutral. Widze u kolegi poprawe, dane mu moje minusy poprawił, więc jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie nabijaj postow w swoim podaniu - zlozyles? to poczekaj na zakonczenie.

 

 

 

Ja osobiscie jestem chwilowo na NIE

 

- grasz od 2 tygodni

 

- praktycznie jestes "obcy"

 

- na serwerze wogole nic sie nie odzywasz - malo kontaktowy jestes

 

 

jestem takiego samego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czepiacie się powiedzcie Wy wasze nazwy w Cs'ie żadnego Admina nie ma oprócz Filo ten to naprawdę i doceniam Mini Czarny też jest naprawdę dobry Admin i Triker a reszta istnieje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Daj się lepiej poznać , zgłaszaj na u@ , pokaz ze można Ci powierzyć funkcje admina



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...