Skocz do zawartości
Gość

Odstrzelony - Wandi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]hi im sqn: Cześc, zgłosiłeś si do wywiadu. Chciałbyś go przeprowadzic ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Witaj przyjacielu.No z ogromną chęcią.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: W takim razie, powiedz nam coś o sobie.

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Mam na imię Wiktor mam 16 lat.Pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz tam sie narodziłem.Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum.Lubie grać w piłkę i ogólnie uprawiać sport ,lecz oststnio nie mogę ... Często gram na komputerze gdyż to lubie.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Powiedz nam coś o tym Ostrowcu.

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Ostrowiec to miasto bez perspektyw na dalsze życie >,< Ostatnio zamykają szkoły ,sklepy.Są też plusy tego miasta mamy piękny stadion piłkarski oraz przepiękny Ośrodek rekreacyjny.W Ostrowcu żyje 80 tysięcy osób lecz coraz więcej z nich wyjeżdza.Lubie to miasto bo jest piękne ;*

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Masz rodzeństwo ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Tak 2 siostry w moim wieku ,troche wnerwiające lecz wiadono jak rodzina.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: A jak inaczej ? :D Każde rodzeństwo musi by wkurzające :). Ulubiony film/serial ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Nie mam ulubionego filmu lecz kino akcji wymiata .Co do serialu to M jak Miłość,Na dobre i na Złe i te duperele z TVN i Polsatu.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Ja tak Szkołe wole :D. A życiowe motto ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Nie mam motto żyje by żyć a nie dla "zasad" lecz wiadono zawsze pomaga sie w potrzebie.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Jak tam chcesz . Opowiedz o swojej najśmieszniejszej sytuacji życiowej.

[/align]

 

[align=center]Kaktus : O kurde trudne pytanie było ich troche.Kiedyś kolega pożyczył mi rower bo mój coś nie golił tylko wariat mnie nie uprzedził ,że kierownica jest poluzowana a ja chciałem jechać na czele ,wtedy jechaliśmy pod górke i znany morał xD Wywaliłem sie na pysk i zaczołem śmiać i klnąć w jednym.Koledzy teżieli show

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Hahhahaha xD. Jak znalazłeś się na MH ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Każdy odchodził ze starej sieci ( nie bede wymieniał bo ... ) Wiec za kumplami dotarłem lecz nie żałuje wyboru.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Jakie są twoje chęci do gry w cs`a i wrażenia z MH ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Chętnie gram na JB to na tym modzie gram od roku :> Czasami gram też na DD2+DM ,DD2/INF. Multi-Head to przyjazna sieć z ogromną masą serwerów a za czym sie ciągnie ogromna liczba graczy.Wiadomo nie z każdym sie znam ale nie żaluje ,że tutaj przybyłem.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Jaki serwer dodałbyś/zmieniłbyś na MH ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Dodałbym FM i 4Fun'a a reszte bym zostawił tak jak jest :)

[/align]

 

[align=center]Kaktus : A co do zmiany to JB bym naprawił gdybym umiał xD

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Jesteś optymistą, pesymistą czy realistą ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Napewno nie pesymistą ,odważnie patrze na świat jak i na otoczenie z nim związane.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Masz jakieś plany na przyszłość ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Taak ,chce w pełni wyzdrowieć i iść do dobrej szkoły.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Dobra, na koniec daj jakiegoś suchara.

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Leci ptak i sie potknął xDDD

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Haha xD. Chciałbyś kogoś pozdrowic ?

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Szególnie ludzi z JB i z Infernusa no kochanych forumowiczów ;*

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Ok, dzieki za wywiad. Narka.

[/align]

 

[align=center]Kaktus : Nie ma za co :) cześć :>

[/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


///

 

Po chwili przemyślenia i zastanowienia dochodze do wniosku ,że jesteś leniem,Skopiowałeś całą rozmowe ze Steam'a bez ponownego przeczytania.Po 2 nie wyszło tak ja chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ten wywiad nie należy do udanych, ponieważ czytam już pierwszą linijkę, a tam błąd, ogólnie trochę błędów jest, po napisaniu, zanim opublikujesz przeczytaj go jeszcze raz na spokojnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bledy sa wywiad sredni krotki i te dopiski wez zrob tak ze pisz na poczatku piszesz jakiego Ty uzywasz koloru ,a jakiego druga osoba bo to wyglada zle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...