Skocz do zawartości
DobryChlopak

Skarga MR.Cool. Zero doświadczenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 08.03.16

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Mr.Cool

 

Dowody: Demka. 

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Gram sobie na d2. Nie spamowałem notorycznie, ale pisałem. W momencie, kiedy Cool tak bardzo przyglądał sie mojej grze na serwer wszedł Cziter z AIMBOTEM i WH. W momencie kiedy chciałem to napisać do Mr.Coola wyskoczyła mi wiadomość, że dostałem bana na 5 minut. 

 

Nikogo nie obrażałem

 

Ban dotyczy "Ogarnij sie + odpocznij...' <-- przepraszam, ale nie rozumiem dlaczego to ja mam odpocząć jeżeli idzie mi całkiem dobrze. Od momentu dostania bana do kilku akcji nic nie pisałem na @ say tak więc BAN nie jest spowodowany czymś nagłym, po prostu COOL ma chyba jakiś ból, może za to demo które wrzucili na mnie i okazało się ku ich zdziwieniu, że nie maja racji.

 

 

 

Tutaj demko, które przedstawia moją grę, co pisałem i kawałek gry oszusta, który no jak się okazuje na demku niżej faktycznie chyba ma tego "aimassista"  

 

 

 

http://www85.zippyshare.com/v/YaBtq2u2/file.html

 

 

 

- A tutaj dołączam dowód, że Cziter po moim Banie, Dalej sobie grał na serwerze, a Mr.Cool który oskarża mnie o czitowanie zignorował moja prośbę o zobaczeniu prawdziwego oszusta, który jak widzimy na poniższym demku gra sobie w najlepsze BO mądry adminek sobie poszedł z uśmiechem na ustach, że dostałem bana :-). Adminek pokazał ile umie ;-).

 

 

 

http://www85.zippyshare.com/v/Fxk5bfvY/file.html 

 

 

 

Adminom tego serwera przydałby się jakiś test na odróżnianie AIMBOTA od normalnej gry i odróżnianiu WH od graczy, którzy po prostu grają dobrze. Nie wrzucam steam id ip gracza. Niehc MR.Cool to zrobi. On wszystko wie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Dostales bana za beznadziejne pisanie na Say´u jak i na U@... dowody w linku 

 

Link: http://www65.zippyshare.com/v/mrl7IAne/file.html

 

2. Fajnie ze sb demko nagrales ale mi nie potrzebne... Do tego wciskasz TAB i fajny czarny kolorek.

 

3. Drugie demko fajne ale niestety juz dostal dawno Bana :) 

 

Link: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=31779

 

4. "Nie wrzucam steam id ip gracza. Niehc MR.Cool to zrobi. On wszystko wie." Po co nagrywasz demko jak i tak nie masz Sida/IP ? Dobra informacja ze wszystko wiem..

 

5. Skoncz z tym pisaniem na u@ typu :

 

- "widiales? aimassist xD"

 

- "blacklista.pl pamietaj ;)" 

 

6. Nie przygladalem sie Tb w grze bo nie mam poco... Mam innych graczy do poogladania.

 

7. Napisales raz na u@ ze gracz "Ubek" klatkuje, i w tym momencie sprawdzilem czy klatkuje, ale nie klatkowal i co mialem mu dac bana za darmo ? Heh xD

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. Dostales bana za beznadziejne pisanie na Say´u jak i na U@... dowody w linku 

 

Link: http://www65.zippyshare.com/v/mrl7IAne/file.html

 

2. Fajnie ze sb demko nagrales ale mi nie potrzebne... Do tego wciskasz TAB i fajny czarny kolorek.

 

3. Drugie demko fajne ale niestety juz dostal dawno Bana :)

 

Link: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=31779

 

4. "Nie wrzucam steam id ip gracza. Niehc MR.Cool to zrobi. On wszystko wie." Po co nagrywasz demko jak i tak nie masz Sida/IP ? Dobra informacja ze wszystko wiem..

 

5. Skoncz z tym pisaniem na u@ typu :

 

- "widiales? aimassist xD"

 

- "blacklista.pl pamietaj ;)" 

 

6. Nie przygladalem sie Tb w grze bo nie mam poco... Mam innych graczy do poogladania.

 

7. Napisales raz na u@ ze gracz "Ubek" klatkuje, i w tym momencie sprawdzilem czy klatkuje, ale nie klatkowal i co mialem mu dac bana za darmo ? Heh xD

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Również Pozdrawiam. 

 

 

 

Nie rozumiem o co ci chodzi z Czarnym Kolorkiem w momencie wciskania TAB. W demach to normalne, że u gracza tak pokazuje się tabela, kiedy kogos oglądamy.

 

Tak ubek klatkuje. Wszystko jest na Demie gdybyś je oglądał wiedziałbyś, że mam racje. Nie dołączam dema po to żebyś patrzył na moją grę tylko po to żeby udowodnić, że jesteś miernym adminem i nie zwracasz uwagę na to co powinieneś. 

 

Piszesz, że oglądałeś innych graczy. Odpowiedz. Dlaczego Nie zbanowałeś w/w gracza, który gra na aimbocie tylko wyszedłeś z serwera po moim banie i z tego co patrzyłem grałeś jeszcze trochę zanim zmieniła się mapa wraz z oszustem. 

 

Steam id itp. masz w konsoli poprzedzającą komendą "amx_ip" nie pamiętam na którym demie. Myślę, że gdybyś myślał ogarnął byś chociażby to, ale to i tak za dużo dla ciebie. 

 

Dowód na to, że nie masz racji co do tego co pisałem. Gracz UBEK klatkował co widać na końcu DEMA. 

 

Pisząc blacklist.pl itp. Wrzuciliscie mnie na BL'a pisząc, że mam WH i aimassist więc człowieku :-_. Będę się z was śmiał jeszcze długo i nie masz prawa banować mnie za to bo osobiście niczym cię nie obraziłem ;-). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie dogryzanie i spamowanie wiadomościami na u@ chat admin do tego nie służy nie widzę żadnej sensownej wiadomości na u@ za co ukarać Cie banem mógł ;)

 

Co do bana którego otrzymałeś wcześniej nie możesz obwiniać za to całego serwera i adminów każdy z nas się myli trochę więcej wyrozumiałości .

 

Jeśli admin siedzi na spec uważasz że tylko ciebie sprawdza ? 

 

 

 

Skarga niesłuszna o bana na 5 minut .

 

 

 

Pozdrawiam @I Am LEGEND

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...