Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [UB]Pamietnik alkoholika


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick Pamietnik alkoholika

 

SteamID STEAM_0:1:19581051

 

SteamCommunity ID 76561197999427831

 

Adres IP Ukryty

 

Typ Bana Niedostępny

 

Powód Bana Kultura

 

Wykonano 03.02.2015 - 18:20:18

 

Długość Bana 1 Rok (999999 Minut(y))

 

Wygasa 29.12.2016 - 04:59:18 (1 Rok 9 Miesiące 3 Tygodni(e) 5 Dni 11 Godzin(y) 35 Minut(y) pozostało)

 

Zbanowny przez Joe

 

SteamID Admina Ukryty

 

Zbanowany na Multi-Head.pl [ ONLY DD2 ][swiateczny Klimat!] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

 

 

 

Witam.

 

Dostałem bana za kulture na rok, admin nie zna chyba zasad za co i na jaki czas banuje sie graczy. Ja z swojej strony moge dodac, że byłem nie kulturalny, postaram opanowac swoje emocje, aby wiecej do takiej sytuacji nie doszło choć na serwerze panuje zasada, że można pisać czy mówić słowa niecenzuralne, ale nie można obrażać innych graczy.

 

 

Prosze o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale też mam co nie co na ten temat do dodania.

 

 

 

 

 

 

choć na serwerze panuje zasada, że można pisać czy mówić słowa niecenzuralne, ale nie można obrażać innych graczy.

 

Prosze o UB

 

 

 

 

Po pierwsze. Ban został Ci nałożony ponad miesiąc temu i Ty się zgłaszasz w sprawie UB?

 

Po drugie: Wchodziłeś na serwer na AKTYWNYM banie.

 

 

Po trzecie @Joe miał na 100% powody, żeby zbanować Cię na tak długi okres czasu, bo po tym jak obrażałeś i jechałeś (bynajmniej na Only DD2#2) sporo graczy to nie dziwię się, że dostałeś bana na tak długo. Już nie wspomnę o Twoim totalnym braku kultury i o Twoim zachowaniu. Dowody przedstawiam niżej:

 

 

 

 

 

spc64y.jpg

 

 

 

 

 

35iaz3b.jpg

 

 

 

 

 

29wmr2p.jpg

 

 

 

 

 

15mz795.jpg

 

 

 

 

 

dy3yf8.jpg

 

 

 

(screen 2-5 tyczy się słów, które gracz kierował w stosunku do mojej osoby).

 

 

 

 

 

 

A dowód na to, że gracz wszedł na aktywnym banie można zobaczyć w winrarze po dacie screenów (modyfikacji), które robiłam:

 

http://www35.zippyshare.com/v/Hjzz0yHz/file.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Jest sporo świadków na złe zachowanie tego gracza, bynajmniej z serwera DD2#2, którym jest @~B3LsU~, @Dzej, @GlyMp i wiem, że @Joe miał powody do długiego bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

A skąd miałem wiedzieć, że dostałem bana, nie wiedziałem nawet tego .

 

Admin Joe dał mi bana za brak kultury nie za obrażanie.

 

Po pierwsze. Ban został Ci nałożony ponad miesiąc temu i Ty się zgłaszasz w sprawie UB?

Apelacja o UB moge nawet za rok napisać.

 

 

Danke sama prowokowałaś do takiej sytuacji widocznej na screen'ach tak wiec nie udawaj tutaj niewiniontka , kikowałas, slay, non stop a nawet nie napisałas za co tak wiec do kogo ty masz pretensje?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie dość, że brak kultury za grosz to jeszcze kłamstwo, że niby prowokowałam - gratuluję serdecznie . Każdy, co mnie zna dobrze wie, że nie prowokuję w żadnej sytuacji. Haha, śmiech na sali z Ciebie.Zapomniałam dodać: Kickowałam/slapowałam ze względu na Aktywnego Bana, a Ty jechałeś po mnie jak nie powiem po kim.

 

Dla scislosci to nie slapowalas tylko slayowalas , teraz mi to mowisz, że mnie kikowalas za aktywnego bana trzeba mi to napisac w kulturalny sposob na serwerze to napewno bym wyszedl a nie odrazu kikowac i slayowac a ja nie wiem za co to sie zdenerowowałem i jesli dla ciebie to nie jest prowokowanie do gratuluje rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietnik alkoholiczka wgl. nie wiem po co o UB prosisz ?

 

ciesze sie ze rok dostales..

 

grales na aktywnym banie za to jest ban permamentny , glupi tekst skad mialewiedziec proszse odstaw na boczek.

 

 

 

Na serwie zawsze jesteś nie kulturalny uwazasz sie za nie wiadomo kogo.

 

takich ludzi szczerze ? nie potrzebujemy 

 

prowokuje ale aby tak wzywać kobiete ? chlopie nie kompromituj sie lepiej .

 

 

 

wedlug mnie powina byc zmiana bana z 1 rok na pemramenty - powod jasny gracz wchodzil na aktywnym banie na serwerze.

 

Nie umiesz zachowac kultury nie pisz nie umiesz opanowac emocji to po co to ? 

 

 

 

cyrk. pzdr :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

happy powiedz mi skad moge wiedziec ze mam jakiegos bana aktywnego pierwszy raz spotykam sie z taka sytuacja , tak wiec jesli dla ciebie jest to glupi tekst to wiecej nie komentuj i nie nabijaj postów.

 

 

Happy ja wiem, pewnie jak ty zobaczysz nick w rodzaju zenskim to odrazu myslisz ze to dziewczyna , niestety w moim przypadku tak nie jest, nie ślinie sie, gdy zobacze np. nick Danke tak wiec jesli dla ciebie jest to cyrk to ty robisz z siebie klauna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

happy powiedz mi skad moge wiedziec ze mam jakiegos bana aktywnego pierwszy raz spotykam sie z taka sytuacja , tak wiec jesli dla ciebie jest to glupi tekst to wiecej nie komentuj i nie nabijaj postów.

 

 

Happy ja wiem, pewnie jak ty zobaczysz nick w rodzaju zenskim to odrazu myslisz ze to dziewczyna , niestety w moim przypadku tak nie jest, nie ślinie sie, gdy zobacze np. nick Danke tak wiec jesli dla ciebie jest to cyrk to ty robisz z siebie klauna

 

 

to ty robisz cyrk jednak.

 

dziewczyna czy nie jak patrze na takie cos to zenujace .

 

nie udawaj wedlug mnie ze nie wiedziales . jak  Bana dsotajesz od razu widac , nie mow mi co mam robic nabijac posty w sumie sie nie oplaca . 

 

 

 

uwazaj na slowa lepiej bo ty robisz raczej z siebie klauna podajac o UB 

 

 

 

UB nie dostajesz , poczekam na U@ - wedlug mnie ban powinien byc permametry ze wzgledu na wchodzenie na aktywnym banie.

 

pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Jak dla mnie nie masz co szukać na MH. Takich zachowań nie toleruje. Sam się dziwie dlaczego nie dostałeś bana permanentnego. Zapraszam na sylwestra 2016

 

 

Pozdrawiam

 

 

Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Happy ja wiem, pewnie jak ty zobaczysz nick w rodzaju zenskim to odrazu myslisz ze to dziewczyna , niestety w moim przypadku tak nie jest

 

 

Doskonale wiedziałeś, że jestem dziewczyną, gdyż pamiętam jak mówiłam przez micro (byłeś w moim team).

 

 

 

 

 

 

Jak dla mnie nie masz co szukać na MH. Takich zachowań nie toleruje. Sam się dziwie dlaczego nie dostałeś bana permanentnego. Zapraszam na sylwestra 2016

 

 

Pozdrawiam

 

 

Joe

 

 

Podpisuję się pod tym postem!

 

 

 

 

 

To wszystko jeśli chodzi o moją osobę, lecz ja decyzji w tym wypadku podejmować nie będę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dużo mówił, powiem tylko, że wchodząc na aktywnym banie należy się ban permanentny więc i na taki zmieniam. Żegnam i temat zamykam.

 

 

 

PS. Brak Tobie szacunku jak i kultury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...