Skocz do zawartości
blurred

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga PAJUTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 08-03-2015 godz: 15:10

 

Nick admina/gracza, który zawinił:  PAJUTEK

 

Dowody: demko http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1503081458-de_dust2.dem.zip od 6 minuty się odpalił. Chodzi, o gracza  "13124354637t75536234t5hhy5frgfg"

Świadkowie: demko :D

 

Uzasadnienie: Admin PAJUTEK w dobre sobie grał gdy na serwerze przez cały czas mapy śmigał aimer :). Wiele zgłoszeń na u@ nie pomagało PAJUTEK grał sobie nadal. Zamiast zejść na specta i sprawdzić gracza to pisał mi prywatne wiadomości na serwerze kto jest odpalony odpisywałem mu na u@ kto. I zero reakcji z jego strony. Dopiero Administratorka Danke weszła na serwer pod koniec mapy i dała bana dla delikwenta.

 

 

 

Pozdrawiam admina PAJUTKA. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To mój błąd, bo akurat Danke weszła na serwer. Ale po jakim czasie dał tego bana i ilu prośbach ? Zbędna skarga?  Odpalony był od 6 minuty po 19 minutach dopiero raczył go zbanować bo w dobre sobie grał. A aimer uprzykrzał grę innym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To mój błąd, bo akurat Danke weszła na serwer.

 

 

Weszłam, bo dostałam zgłoszenie na steam o odpalonym graczu, po czym dopiero po wbiciu na serwer kapnęłam się, że to ODD2#1  :D.

 

 

 

 

 

 

Więc nie wiem po co ta skarga ;)

 

 

Po to, że zdaniem @blurred admin nie zareagował na u@.

 

 

 

 

 

 

 

Admina @pajutek zapraszam do wypowiedzi w skardze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

zero reakcji? jak patrzyłem to własnie nic nie robił takiego podejrzanego a to że miał dobre staty nie świadczyło o tym a jak Pani Danke wbiła na serwer to mu dałem SS'y więc nie rozumiem o co Ci chodzi koleżko ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

poza tym jak na niego patrzyłem to od razu ginął więc na kill cam bym nie wiedział czy patrzy np w ścianę a banów się nie daje na prośbę gracza 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak. Jak się patrzy chwilkę gdy się zginie to jak możesz coś zobaczyć ? Przez co najmniej 15 minut nie raczyłeś zejść na specta i go obejrzeć bo sobie grałeś. 

 

 

 

Pisałem do Ciebie Ja, defender i spora liczba osób na u@, ale było zero reakcji bo grałeś. 

 

 

 

" jak patrzyłem to własnie nic nie robił takiego podejrzanego a to że miał dobre staty nie świadczyło o tym". To po kiego dałeś mu bana skoro z Twojej obserwacji wynikało, że gracz nie jest odpalony...

 

 

 

Przejrzałeś w ogóle demko, które wstawiłem ? Od 6 minuty lecą takie skany na anarchii, że masakra. Sam się pogrążasz. Nie wiem w jaki sposób oceniasz czitów, ale jeżeli tamten gracz nie był dla Ciebie odpalony to sorry :)

 

 

 

Proszę o wypowiedź Joe co na ten temat myśli, bo tak to będziemy mogli sobie pisać w nieskończoność....

 

 

 

 

 

 

 

Dobra nie spamuj tak i skończ te wypociny.

 

Bo po pierwsze to nie mogę zrozumieć co piszesz bo masz 1000 myśli na raz i próbujesz je umieścić w jednym zdaniu.

 

A po drugie to się przyznaj, że wolałeś grać.

 

 

 

No właśnie i tutaj mamy całe sedno sprawy " jakbym widział od razu to bym go od razu zbanował" jak go mogłeś widzieć skoro byłeś tak bardzo przejęty swoją grą, że nawet pewnie na czat nie zerkałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dziecko mi się rodziło zamiast wspierać żonę to grałem.... myślisz że dla mnie granie jest ważniejsze niż ogarniać się w adminowaniu?? jakbym widział od razu to bym go od razu zbanował, co z tego że pisaliście że ktos ma wh? po prostu go zacząłem sprawdzać i po czasie go zbanowałem gdzie zauważyłem że jest odpalony

 

 

 

 

 

"Dobra nie spamuj tak i skończ te wypociny.

 

Bo po pierwsze to nie mogę zrozumieć co piszesz bo masz 1000 myśli na raz i próbujesz je umieścić w jednym zdaniu"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

akurat jesteś od tych wypocin ^^

 

 

 

boli cie to? chociaż 100 myśli na raz niż jedna 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ty a kim ty tu jesteś że będziesz mi mówił jak mam żyć? weź tu nie pajacuj najlepiej i skończ te swoje biadolenie bo aż oczy bolą jak się to czyta, jak napisałeś że czekamy na joego to czekamy więc skończ pisać juz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Admin też człowiek i przy takiej ilości spamu na zwykłym sayu nie zdążysz nic przeczytać, czasami wiadomości na U@ przelatują i nie zdążysz czasami zobaczyć co ktoś pisał . Wiem jak to jest jak jesteś sam jako admin na serwerze i ogarniasz 30 osób .

 

 

 

Myślę , że starczy tej wymiany zdań . Poczekajmy na wypowiedź Opiekuna Serwera @Joe .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin ma obowiązek sprawdzić każde zgłoszenie wejść na spect i obserwować a nie grać i obserwować. Jako że jesteś świeżym adminem dostajesz upomnienie, kolejna taka sytuacja skończy się ostrzeżeniem w odpowiednim dziale 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...