Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Propozycja o klasach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam chciałbym porusz temat klasy Ninja i Strzelec Wyborowy. Strzelec wyborowy jest uważany za najlepsza klase nie premium i to nie bez powodu.To jest chore że tak słaba klasa ja Repeat jest klasą premium a Strzelec Wyborowy nie.A co do Ninjy to poprostu jest ją za trudno zabić jest mało widoczna i jest ich coraz więcej co denerwuje każdego niektórym puszczają nerwy także ninjy można zwiększy widoczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale niech oni się zastanowią czym więcej jest ninjy tym więcej graczy opuszcza serwer i go nie poleca a ci gracze którzy nie zagrali i ci którzy przestali grać mogli by kupić premki gdyby im się spodobał serwer.Ale wiedząc że tyle jest Ninjy to się im odechciewa i grają gdzie indziej poprostu MH sami sobie robią straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm Xures no nie wydaje mi  sie ze Mh robi sobie straty bo kto gral na tym serwerze to wie ze to bardzo dobra siec .. a  ty poprostu padasz przez ninje i cie to denerwuje hehe rozumiem cie bo mnie tez ale ninja jak mowilem wyzej byla , jest i bedzie dalej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem ci wtedy na serwerze:

 

Jesteś w stanie z własnej kieszeni pokryć wydatki serwera to ninja zostanie usunięty.

 

Jak myślisz dlaczego ninja kosztuje 17 a nie 11zł?

 

Prawdą jest, że jest to klasa dla lam xD jednak nie przesadzajmy. Nie jest ona znowu aż tak niewidoczna.

 

Temat był wielokrotnie poruszany i skończyło się na podniesieniu jej ceny co w 100% wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...