Skocz do zawartości
Gość

ZAMKNIĘTY Skarga na richarda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Zgłaszam skarge  

 

Nick: DarkWolf SteamID: STEAM_2:0:552215176 SteamCommunity ID: 76561199064696080 Adres IP: Ukryty Typ Bana: SteamID Powód Bana: Aktywny ban! Wykonano: 2015-03-08 Długość Bana: Na zawsze Wygasa: Nie określono Zbanowny przez: Richard Zbanowany na: Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

 

a ja nic nie mam wstawiałam ssy i nic ogarnijcie tego przyjeba wkoncu

 

To weż go ogarnij

 

 

 

Zamiast zbanować mataza to mnied banuje za aktywnego -,- a bana mam z dzisiaj Bo ten madry pan banuje mnie a nie cziterów a ja nie gram na dd2#2 tylko dd2 1 a na dwojce grała moje osobista podroba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyjasnienie bana masz tutaj.

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/56980-gracz-darkwolf/

 

 

 

Ip/Nick/SID jest taki sam nie sądzę żeby to był przypadek. Poza tym VIPa pewno zakupiłeś dzisiaj na dd2#2 a grałeś wczoraj na dd2#1 .

 

 

 

WIęc dla mnie sprawa jest jasna . BEZ UB!

 

 

 

 

 

Jedyne co możesz zrobić aby otrzymać UB to 100 reklam sieci zrobionych włanoręcznie .

 

 

 

 

 

 

Odnosząc się do niby czitów na dd2#2 którzych nie banowałem , a dlaczego nie banowałem bo nie było żadnego gracza , który był wtedy odpalony .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...