Skocz do zawartości
Cthulhu2

Speed Art - Sygnatura dla HaZarD974

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=1wZRAm9tuN0&feature=youtu.be[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Efekt[/align]

 

[align=center]41302750369937547761.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cały filmik ma 25min, dlatego przyśpieszony. Nie jest to poradnik krok po kroku, jedynie szybki pokaz jak wykonałem daną pracę, dla kogoś kto ogarnia photoshopa, nawet i to nie powinno stanowić problemu.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do filmiku..zawsze próbuj mieć potrzebne rzeczy - estetyka. Zakryj pasek z Windowsa bo jest tam totalnie zbędny.

 

Co do sygnaturki..Wyszła spoko ale brakuje tam światła + za mocny kontrast. Napis out :D 8/10

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co do filmiku..zawsze próbuj mieć potrzebne rzeczy - estetyka. Zakryj pasek z Windowsa bo jest tam totalnie zbędny.

 

Co do sygnaturki..Wyszła spoko ale brakuje tam światła + za mocny kontrast. Napis out :D 8/10

 

 

 

 

Właśnie nie chciałem mieć, zawsze każdy pokazuje jak wszystko jest przyszykowane. Znalezienie dobrych materiałów do grafiki też nie jest łatwe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Podasz mi dane gradientu czarno-kremowego? :P

 

Jak robisz te paski na sygnaturze?

 

Filmik fajny da się ogarnąć nawet w takim przyspieszeniu. :P

 

 

 

 

Standard w photoshopie :)

 

 

 

[align=center]R2wBGdf.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Paski robię przy użyciu Pattern Overlay, mam ściągnięte z neta gotowe wzory na przeźroczystym tle i mogę je nakładać na warstwy. Strzałka z gwiazdką zasłania skalowanie wzorku, jeśli chcemy się tym bawić to zawsze pomniejszając lub powiększając o 25%, czyli np. 0%, 25%, 50%, 75%, 100%, 125%.. inaczej się rozmazuje. Efekt ten można dodać na każdej warstwie. Ja robię pełna warstwę na samej górze skończonej pracy, obojętnie jaki kolor, jaka zawartość, ważne by wypełniała całą warstwę i zakrywała cały obrazek. Zmniejszasz krycie tej warstwy do 0% Widoczność zostawiasz na 100%. Wtedy dodajesz ten efekt i wychodzą paski. Można tez pobawić się opcjami mieszania warstwy z paskami, dla ciekawszego efektu. 

 

 

 

[align=center]I22ad33.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...