Skocz do zawartości
NaTeOooO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Cybersuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grasz Sutkiem więc nie wiem dlaczego piszesz o nim "dno".

 

Rakietki są silnikiem napędowym tej klasy więc nie można ich usuną bo wtedy dopiero było by "dno i 2 metry mułu".

 

Eliminator można dodać jako ulepszenie jednak nie ma mowy o zamianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

?? wogóle nie rozumiem tego tematu- cyber był i będzie na codzie:) 

 

 

 

Terror:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EEE no bez przesady ta klasa nie jest slaba... ma rakiety,skoki, ak i m4, mniejsza widocznosc da sie nia zaskoczyc! Sa perki! Zlapiesz dobry perk i mozesz moment wbic NUKE. Dodanie mu eliminatora spowodowaloby, ze za tydzien moze Dwa bylyby posty/placze zeby go oslabic. Prosty przyklad: full inty+eliminator+pulki/tytany +rakiety+ skoki i wbicie nuke w 2/3 rundy wedlug mnie... 4 klasy z eliminatorem wystarcza (szturmowiec,stalker p90, saper p90, ostatniej zapomnialem nazwy)

 

Wykazcie odrobine "SKILLA", a nie wszystko na latwizne...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dlaczego? Jedna rakieta mniej , ale za to Eliminator. Wszystko się równa. Jeśli zmieni się to w tej klase to chętnie będe nią grał. Rakiety nie liczą się do rankingu i przez to niektórym odechciewa się tym grać, a to by wszystko regulowało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Brakuje w premium klasy z brak rozrzutu wiec nadal jestem za elimiantorem. 

 

 

 

 

 

Albo stworzcie osobną klase premium z no recoil

 

 

 

 

 

 

Proponuje specjalnie dla Ciebie zrobić nową klase 

 

 

 

 

 

Nazwa: Dno

 

Inteligencja:-50000

 

Zycie:-20

 

Wytrzymałość:-100

 

Kondycja:-10

 

Bronie:Uzi,glock 100 fb 50 sg

 

Umijetnosci: No recoil, bujanie w obłokach, 10 skokow, - 100 dmg + int.

 

 

 

Mam nadzieje że Ci odpowiada specjalnie dla Ciebie wymyślilem. :sciana:

 

 

 

Co do tematu może nie gram na cod ale wydaje mi sie że cerberek jest wystarczajaco dobry a jak napisał wcześniej Dzej wystarczy troche skilla( chodz ciezko o niem mowic na cod) + dobry perk i nuke gwarantowane 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sasanik to ze nie grasz nie znaczy ze musisz obrazac innych graczy ta swoja klasa troche glupoty jak dla mnie pokazales .. wiem ze to co Nateoo napisal akurat to nic madrego i nie jestem za tym bo jak dla mnie klasy obecnie sa dobrze zrobione ale nieznaczy ze musisz go obrazac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Sasanik to ze nie grasz nie znaczy ze musisz obrazac innych graczy ta swoja klasa troche glupoty jak dla mnie pokazales .. wiem ze to co Nateoo napisal akurat to nic madrego i nie jestem za tym bo jak dla mnie klasy obecnie sa dobrze zrobione ale nieznaczy ze musisz go obrazac :)

 

 

 

 

 

 

Ale w którym zdaniu czy też słowie go obraziłem ???

 

Napisałem tylko jak ja widze klase dla niego tylko ze tam wszystko na + powinno byc + inne bronie i umiejetności

 

Nikogo nie chciałem obrazić...

 

 

 

 

 

More za co + 1 za post czy co bo nie bardzo rozumiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cyber jako klasa jest OK

. Można mu podkręcić inne aby 105 nie było Full bo chyba tylko snajper ma o 5 mniej. Zwiększyć mu możliwość dodawania int (max=140) i myślę, że będzie ok. Eliminator nie jest mu potrzebny bo do bezpośrednich starć na m4

, na odległość AK

, jak ktoś woli to ma Deagl'a

. Rakietki

są dobre w bezpośrednim starciu oraz na odległość. Na start mało biorą no ale nie może być tak, że wchodzi Sutek z 5lvl na resp wroga i pół teamu leży. Zamiast eliminatora lepiej jest mu zwiększyć maksymalny poziom inteligencji do 140

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I tak dalej nikt nie będzie nią grał. Powodem tak jak mówiłem są rakietki, niby wszystko super fajnie, zabija sie dużo wrogów z rakiet. No ale co z tego? Większość nie cieszy zabijanie rakietkami bo nie liczą się do statystyk ;) Jest to większa satysfakcja jeśli jest się wyżej w ranku. A rakietki na to nie pozwalają, fajnie jakby był jakiś plugin na liczenie się rakiet do statystyk xD Wtedy na pewno zwiększyła by się ilość osób na serwerze grającymi Cyberem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


cyberek jest dobra klasą. za dawnych czasów jak grał morderca, evo, triker itp to cyber byl często grana klasą sam miałem i jak masz skilla to klasa wymiata. :D

 

A klasę z no recoil masz nazywa się chyba SZTURMOWIEC jezeli dobrze pamietam :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...