Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Prosze o Ub błagam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

Twój nick podczas gry: Bandyta

 

Godzina, data zdarzenia: koło 20:11 6.03

 

Mapa: only dd2

 

STEAM_ID / IP: macie

 

Uzasadnienie: Bardzo prosze o Ub wręcz błagam. Spodobała mi sie wasza serwerownia i to bardzo mysle ze duzo miłych chwil mógłbym na niej spedzic. Każdy zasługuje na druga szanse ( ostatnia ) mógłbym byc pod okiem adminów. bardzo prosze o Ub 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za co dostałeś bana hmmmmmmmmm :) :shok:

 

 

 

dlaczego gracie na czitach i psujecie grę innym gracza którzy grają fair ?  To strasznie irytuje .... 

 

 

 

 

 

Ale UB team niech zrobi jak uważa . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Nikomu nie utrudniałem gry poniewaz nie waliłem przez sciany tak jak to inni robia na wh. Poprostu miałem sam la siebie zeby wiedziec czy ktos idzie lub czy ktos stoi ale nie waliłem przez sciany :) Przemyslałem to wszystko i nigdy nie włacze wh na serwerze. Prosze o Ub poniewaz serwer wasz bardzo mi sie sobodał i lepszego stwierdzam że nie ma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhh .......  Dajcie mu tego UB niech ma tą ostatnią szanse ... 

 

 

 

a jak będzie grał nadal na haxach to i tak wcześniej czy później wpaadnie i wtedy papatki :)  Pozdroxy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

ehhhhhhh ....... Dajcie mu tego UB niech ma tą ostatnią szanse ...

 

 

a jak będzie grał nadal na haxach to i tak wcześniej czy później wpaadnie i wtedy papatki :) Pozdroxy

Obiecuje... Ba nawet przysiegam ze nie bede czitowal wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
brakub.png



Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...