Skocz do zawartości
FILO

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Rakiety w klasach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest maly problem moim zdaniem z klasami ktore maja rakiety wbudowane gdyz na mapie typu eldorado gosc wskakuje na respa jego rakieta chyba zabiera z 500 hp dodam przed 7s wiec strzela i zabija z 5 osob na starcie .. moim zdaniem powinno byc dodane do regulaminu to ze przed 7s nie mozna uzywac tego typu rakiet na resp co wy na to?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nwm jak rakieta może zabierać 500hp (mam Full int w Sutku i biorę 149hp. Morel trochę więcej bo Sb statsy podkręca :P). Jednak jest to prawda. Jak się ludzi nie przypilnuje to tak jest. Dobry pomysł aby do regulaminu dodać taki pk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A dla mnie niech zostanie tak jak jest- to jest cod każdy może pograć taką klasą i ona jest typowo na rasz wiec bez sensu czekać na respie 7sekund. Klasa cybersuit ma 5 skoków więc na momencie na każdej mapie będzie szybko na respie ale o to w tym chodzi. Niedlugo ktoś napisze ze kapciowi zabrac wytrzymke bo bez perku to nie do zbicia itd. 

 

 

 

To jest wojna :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 Panowie nie przesadzajmy z tymi zakazami, bo każda klasa ma jakieś plusy i minusy. Prawda jest taka, że cyber bez rakiet to jest straszne dno i jestem za tym aby go troszkę ulepszyć. Lesto moje rakiety biją na max inte po 158 :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako dumny posiadacz Sutka (i to nie tego na ciele xD) mogę stwierdzić, że motor napędowy klasy to 2 rakiety, które na długo nie wystarczają a potem już lipa. Proponuję wprowadzić jakiś przelicznik, że przy Full inta obrażenia z m4/ak będą wynosiły 30-35.

 

Morel czyli jednak kręcisz przy statystykach bo normalnie to rakietki biorą po 149 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cod to Cod, takich map jak eldorado nie ma więcej, na tej jednak faktycznie Cyber z rakietami i skokami ma przewagę. I co z tego? Jest mnóstwo map, na których kapitan z 1 hitem ma ogromną przewagę, albo ninja, która na pewnych mapach jest praktycznie niewidoczna. Uważam, że nie należy przesadzać, w końcu gramy na CODzie.

 

A rakieta na pełnej Inteligencji nie zabiera ani 500 hp, ani nawet 200 hp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


koledzy ja nie mowie nic a zabieraniu rakiet  ani pogorszeniu tej klasy ja proponuje tylko wprowadzenia zakazu strzalu zwyklymi rakietami na resp takze przed 7s zeby ludzie mogli rozbiec sie z respa a wy tu mi gadacie o jakis juz innych sprawach hehe nieodbiegajcie od tematu bo otworzylem go poprostu dla innych graczy ze slabszymi klasami bo mi osobiscie to nic sie od takiej rakiety nie stanie bo sobie poradze ale  swiezy gracze odrazu padaja i jaki maja sens gry jak nawet z respa ni emoga wybiec?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze jest 3 graczy z Sutkami: Ja; Chomik; Zólw (Morel to nie gracz on boci na eldo :P) więc po namyśle jednak nie ma potrzeby dodawać czegoś do regulaminu bo jest tam uwzględnione, że nie strzelamy z czegokolwiek na resp wroga na wymienionych mapach przed 7sek (jest tam też eldo wymienione). Ja rakiety posyłam jak jest X:22 więc kto się nie wyzbierał ma problem xD Co do reszty uważam, że też te 7sek czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13.  "Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni" - mysle ze ten pkt jasno zakazuje uzywania rakiet przed 7s na wymienionych mapach w tym eldo. 

 

 

 

Cyber wystarczy ze podskoczy 3 razy i walnie rakiete nad plotem (eldo) - wiec zakaz musi byc. 

 

 

 

A co do samej klasy - wszystko jest w niej wporzadku jedynie mozna popracowac nad statystykami przede wszsytkim nad inteligencja - saper darmowy ma 40 int na start a cyber premium ma 5. o_0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

proponuje by dać dodakowy dmg z m4 i ak np 5 lub 10 ale za to nie dodawac inta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bozeeeee czy wy umiecie czytac :D haha ja pisze o tym zeby przed 7s na resp dajmy na to na mapie eldorado byl zakaz strzelania z tych rakiet a wy tu ulepszenie itp ahha temat jest po to zeby to ogarnac a nie na temat owej klasy cybersuit

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...