Skocz do zawartości
Gość

e-Marketer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]emarketer.png

 

140_tak.png

 

 [/align]

 

[align=center]ts3.png[/align]

 

[align=center](kliknij w powyższy obrazek aby przejść do strony docelowej)[/align]

 

 

| PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ ZAROBIĆ KILKA GROSZY W PROSTY SPOSÓB |

 

 

 

 

 

 

Cześć!

Myślałeś kiedyś o tym aby dorobić sobie w Internecie?

 

Na ogół dostępne strony, w których rzekomo możemy zarobić grube złotówki to jedna wielka naciągana ściema- raz, że dajesz się wykorzystywać (sam prowadziłem swego czasu taki serwis) i zarabiasz na właściciela a uzbieranie jakiejkolwiek sumy pieniężnej graniczy z cudem. Mniejsza z tym. Tak jak w temacie, oferuję rangę eMarketer, której zadania jasno określa regulamin, który jest dostępny poniżej.

 

 

eMarketer po zaaplikowaniu i akceptacji otrzymuje pełnoprawny dostęp do sekcji Marketingowej, w której znajdują się zlecenia. Zlecenia te może/lub nie musi przyjmować. Robią to wtedy inni. Określona jest stawka, rodzaj oraz ilość rozesłanych wiadomości lub tematów- liczy się efekt. Zaufało mi już kilkanaście osób- Ty możesz być następny!

 

 

Do tej pory na tego typu systemie reklam od początku tego roku zarobiłem ponad 300zł, z czego 70% oczywiście oddałem pracującym w pocie czoła eMarketerom (wcześniej tych rang nie miałem). Jak to działa? eMarketer rozsyła po forach gotowe szablony tekstów- wkleja je. Ja otrzymuję za każdą reklamę 30groszy, zaś eMarketer 25groszy, czyli dla mnie zostaje 5grosików. Może wydawać się to żmudne i bezsensowne, lecz jest to nadal najlepsza forma reklamy oraz pozycjonowania wybranych treści itd. Zadowoleni użytkownicy (w znaczeniu: klienci) z chęcią powracają a ja sam potrzebuje kolejnych eMarketerów, którzy z chęcią podjęliby się tak ciekawego zajęcia.

 

Oferuję również różnego typu opcje marketingowe na zasadzie partnerskiej, gdzie eMarketer polecając dany produkt/markę otrzymuje 25%/30% wartości zakupu danego produktu/marki.

 

Czego oczekuje?

- kreatywności,

 

- pracy w grupie,

 

- poświęcenia max godzinki dziennie na reklamowaniu.

 

Co oferuję?

- wypłatę na konto bankowe lub paypal (w ekstremalnych przypadkach już wyślę tego sms..),

 

- rangę 'eMarketer' na Centrum-RP.eu,

 

- prywatną skrzynkę email z konkretnym adresem @centrum-rp.eu z 50mb pojemnością (taki mały limit, mogę zmienić),

 

- doszkalanie online poprzez autorskie tutoriale itd.

 

APLIKACJA- JAK ZŁOŻYĆ PODANIE?

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj już teraz, klikając w TEN TUTAJ

link (wybierz rangę 'eMarketer' i kliknij "Złóż podanie" ).

 

 

[align=center](aby złożyć podanie musisz posiadać konto na Centrum-RP.eu )[/align]

 

[align=center] [/align]

 

KONTAKT

 

W razie problemów proszę o kontakt. Skype ID: booos_84

 

REGULAMIN

eMarketer to freewolna grupa, której ustawienia i uprawnienia pozwalają na podejmowanie zleceń za które otrzymasz prawdziwe pieniądze.

 

 

Przed złożeniem aplikacji zapoznaj się z niniejszym regulaminem ów grupy

 

 

 

§ Marketing - eMarketer.

 

Pojęcie prawne:

 

Ustawa z 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych:

 

 

 

 

[align=center]Rozdział 1

 

Podmiot i przedmiot opodatkowania[/align]

 

[...]

Art. 2.

 

1. Przepisów ustawy nie stosuje się do:

 

[..]

 

4) przychodów wynikających z czynności, które nie mogąbyćprzedmiotemprawnie skutecznej umowy;[/sub]

 

[...]

 

 

  1. Sekcja ta jest częścią głównego regulaminu Centrum-RP.eu
  2. eMarketer jest określeniem merytorycznym, którego znacznie oraz uprawnienia nie wpływają na zmiany techniczne portalu Centrum-RP.eu.
  3. Zadanie - jest to zlecenie, które zostało wpisane w dziale dla eMarketerów
     
    3.1. eMarketer ma prawo przyjąć zlecenie lub je ominąć.
     
    3.2. W przypadku podjęcia zlecenia należy o tym poinformować w temacie.
     
    3.3. Używając 'edycji' w poście edytujemy swoje zawartości.
     
    3.4. Edytowanie w przypadku, gdy wcześniej zawartość była edytowana przez Administratora jest zabroniona, co skutkuje nałożeniem sankcji.
  4. Opis zadań jest określony w temacie, który opisuje dane zadanie do wykonania. Muszą być zawarte podstawowe informacje, takie jak:
     
    4.1. 'zlecenie dla:' - kogo, jak dużej liczby osób,
     
    4.2. 'max links:' - maksymalna suma linków, które mogą wstawić wszyscy zainteresowani,
     
    4.3. 'forma zapłaty:' - sposób wypłacenia pieniędzy, np: przelew bankowy,
     
    4.4. 'Materiały do reklamy:' - wszelakie informacje, które mogą pomóc w reklamowaniu.
  5. Zadania eMarketera to szeroko pojęty:
     
    2.1. Marketing wielopoziomowy,
     
    2.2. Marketing na zasadzie rozsyłanych wiadomości prywatnych,
     
    2.3. Marketing na zasadzie rozsyłanych tematów o określonej treści na określone strony..
  6. Za ukończoną pracę eMarketer otrzymuje wynagrodzenie w walucie PLN.
     
    5.1. Minimalna wypłata następuje po przekroczeniu progu 5PLN.
     
    5.2. W przypadku braku posiadania całej kwoty możliwej do wypłaty, pula zapisuje się do następnego zadania.
  7. eMarketer nie wchodzi w skład Administracji Serwisu.

 

 

 

$treść jest częścią marketingową dla portalu Centrum-RP.eu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...