Skocz do zawartości
Gość

Problem z CS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemka od 2 dni mam problem z cs 1.6 ... włącza sie normalnie jest git i wgl ale nei czyta mi serverów w wyszukiwarce , nawet po dodaniu ip tez nie ma , nie mam również możności dołączenai do nikogo . Nie tyczy sie to tylko cs w tym samym czasie np ts mi padł nei mogę się łączyć z serverami i jeszcze kilka innych rzeczy ........... znacie może problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi zaczęło się coś pierdzielić z serwerami MH , czasami zdarzy mi się tak że w trakcie gry zlaguje mi całkowicie csa i wywali później nie mogę się połączyć z żadnych z serwerów jeżeli nie zrestartuje neta to nie mam możliwości wejścia na serwer .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wątpie by re-instal steama cokolwiek da skoro w tym samym momencie zwalił mi się CS / TS / WOT / Dota 2 tu chodzi o coś innego ............ w cs nie szuka serverów , w docie po znalezienu gry wywala mnie z niej / w ts error przy łączeniu a w wocie wgl nei mogę sie zalogować ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Znalazłam na necie taki sposób : 

 

 

 

 

 

"Problem rozwiązany. Więc zrobiłem tak : ściągnołem z megaupload plik o nazwie MasterSerwer.vdf i wkeiłem go do folderu : Tam gdzie jest zainsalowany CS --> platform-->Config i podmieniam i mi działa."

 

 

 

Nie wiem czy Ci to pomoże ale jeżeli nie to spróbuj przeinstalować C'sa to już jest ostatni dobry krok jakiego możesz się podjąć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

PAnie i panowie zauwarzcie całą wiadomość jaką napisałem nie tylko dotyczącą CS / Iż w tym samym momencie padło pare rzeczy na raz tylko 2 są powiązane z steamem .......... tego samego dnia a co do serveró tu nei chodzi o servery MH a o wszystkie nie szuka żadnego , co do TS również nei mogę połączyć się z jakim kolwiek serverem same errory *_* jakaś paranoja / co do TS i WOTA zrobiłem tam re-instaly i również nie pomogły nie wierzę rónież że re-instal CS coś bo , tu chodzi o coś przez co Wsztstkie dane programy padły w tym samym czasie ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sądzę, że re-instal nic nie poprawi bo wina tkwi w czymś innym jeśli nagle na każdej grze mu nie szuka serwerów. Tak jak kolega wyżej napisał, ściągnij masterserver, powinno pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tłumaczę wam że wina jest w czymś innym bo inne programy padły *_* no ale dobra byście już byli w 100 % o tym przekonani to zrobiłem wszystko o co prosiliście i to nic nie dało ......

 

 

NW spróbuje zresetować ruter może coś da , a jak nie to zadzwonię do dostawcy , bo na innych forach czytałem by sprawdzić firewalla czy nie blokuje any wir czy nie blokuje czy dane porty są pootwierane itp wszystko zrobiłem i nic nie dało .......... nw już no zgłupiałem 1 raz w życiu mam taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

masz problemy z update :) Przechodziłem to :) Więc albo skończył Ci się transfer albo dzwoń do hostingu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...