Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Niektóre mapy nie działają.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, jak w temacie, niektóre mapy, te niestandardowe (a gram na GG+DM, więc jest to bardzo uciążliwe), po prostu mi nie działają.

 

Przykłady niedziałających map:

 

gg_capture

 

gg_dagger

 

gg_ff_fun_v3

 

i kilka innych...

 

 

 

Sytuacja wygląda tak: łączę się normalnie z serwerem, ładuje się do momentu "preaching resources" i łapie laga, z csa trzeba wychodzić trzema magicznymi klawiszami przez zakończenie procesu, bo nie da się kompletnie nic zrobić.

 

 

 

Na początku próbowałem usunąć niedziałające mapy, żeby jeszcze raz się pobrały z naszego serwera, ale niestety to nie działa.

 

Następnie był całkowity reinstall steama - też nic.

 

Żadne czekanie aż się niby załaduje też nie pomaga - trzymałem tak csa ponad godzinę.

 

 

 

Na necie nie znalazłem żadnych konkretów, więc liczę na Was :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W Google wyszukałem m.in. to:

 

"Trzeci sposobem jest przeszukanie cs'a (folderu z nim). Szukamy plików związanych z mapą na której mamy dany błąd. Załóżmy że błąd występuje na mapie de_nuke, więc w folderze z grą szukamy plików z nazwą de_nuke i wszystkie usuwamy.  Po tym wszystkim wchodzimy na serwer i jeżeli będzie ta mapa na serwerze to powinna nam się pobrać od nowa."

 

 

 

Pisali też, że może pomóc własnoręczne ściągnięcie map i wklejenie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...