Skocz do zawartości
Gość

Powitanko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Cześć mam na imię Kuba i mam lat 14,mieszkam ogółem na śląsku w Chorzowie.Co można o mnie wiedzieć gram w cs'a 1.6 i różne darmówki typu gier fps jak tf 2, Ghost Recon Phantoms,Battlefield paly4free i tym gry podobnie. ;) Mam zamiar u was długo zostać na serwerze Cod Mod 45k lvl jeśli mi jakiś admin da bana na ss''y gdy by myślał,że czituje,ale już mówię,żo to się w ogóle nie zdarzy :D

 

Oczywiście nie jestem sztywniakiem czasami tam zapale,lub wciągne raz ^^ wiecie tak dla luzu :).Co by tu powiedzieć robiłem kiedyś serwer cod mod na darmowej paczce,ale już raczej tego nie zrobie bo jak pacze na te paczki to mi się odechce tego robić.Mam w cs'sie nick CreazyTeam | Sasuke      Już od dawna grałem na waszych serwerach,ale zaczołem od cod'a 500k lvl.Co tu mówić,a raczej pisać grałem i miałem admina na serwerze Bf2 + Only De_Dust2 na forum pocwicz-morde.cda.pl ,ale co serwer musieli sprzedać,a serwer i forum robią chyba już z nie cały miesiąc.Jestem na serwerze Cod Mod 45k lvl prawie,że cały czas,ale jak wiecie skilla to ja niemam aż takiego dobrego na cod'ach bardziej na zwykłych serwerach typu only dd2 :D.Mam nadzieję,że poznam całą administrację forum oraz serwerów :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...