Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Opcja ban/kick


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

 

Od kilku dni grywam na waszych serwerach i krew mnie zalewa ilu ludzi na haxach jezdzi. I tu nasunął mi sie pomysł, który był wprowadzony na niektórych serwerach (jakieś 7 lat temu, zanim zrobiłem długoletnią przerwe od cs'a), opcja "Vote BAN/KICK". Każdy gracz mógł aktywować głosowanie o wyrzucenie bądź zbanowanie gracza na 30min. 

 

 

 

Wyszedłem z tą propozycją, gdyż nie zawsze są admini na serwerach, a ja za stary jestem żeby tracić czas na nagrywanie filmików czy wrzucanie fot na forum i czekanie na reakcje. Gram dla relaksu.

 

 

 

Uważam, że zrobilibyście wielki krok naprzód dając graczom możliwość usunięcia haxów od razu większością głosów.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

ps. jeżeli temat był to przepraszam, szukałem ale nie znalazłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Richard ma racje, grupka osób zacznie sobie " robić jaja " i dla śmiechu wywalą lub zbanują kogoś na serwerze. Uważam, że to nie jest dobry pomysł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Wydaje mi się, że gdzieś na forum był już poruszany ten temat jakoś ostatnio. Opcja ta jest dobra jeśli na serwerze nie zawitają tzw. "jajcarze", którzy zvotują gracza dla zabawy, a nie za cheaty. Na OnlyDD2 jest taka opcja i jeszcze nie spotkałem się by ktoś sobie votował dla zabawy, zawsze jest to prawidłowa decyzja. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Myślę, że to dobra opcja z tymi komendami, ponieważ przed MH grałem na innej sieci, tam była ta komenda i nie widziałem tam tzw. "jajcarzy" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

na TAK

 

 

 

- Dobry pomysł

 

 

 

lecz gdy ktoś będzie bił ich np. na cod 500k zbanują go i będą denerwować ludzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...