Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem z serwerami.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, na wstępie chciałbym podkreślić, że taki temat juz istnieje, choć na forum dd2#1, a problem dotyczy wszystkich serwerów MultiHead, a mianowicie występuje problem z crash'em cs'a wyłącznie przez serwery mh. Gdy się wejdzie na serwer to po wyborze teamu cs się zamyka sam i ten problem występuje tylko na steam i nie tylko ja mam ten problem, są inni. Jest ktoś w stanie to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja dzisiaj miałem ten problem, zrobiło mi się tak 3 razy po czym odłączyłem internet i podłączyłem na nowo co pomogło i działa to tej pory.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi akurat nic nie pomaga. Żadne odłączanie i ponowne włączanie. Reinstall też nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpisuję się pod tym wszystkim.

 

Dodam, że pomagałam jednemu z adminów ogarnąć ten "problem", próbowaliśmy dosłownie wszystkich sposobów, bo myśleliśmy, że to coś ze steamem, ale i tak bez skutku, nic nie pomaga. Czego by nie zrobił to dzieje się tak samo, więc musi to być wina serwerów MH.

 

 

 

Sporo tematów jest o tym i kompletnie nie wiadomo o co chodzi - czyżby to była wina dproto?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem już o tym w paru tematach :P

 

Nic a nic nie pomaga nawet "głupi" format...od 1 marca od wieczorka nie mogę wejść na żaden serwer Multi-Head. Dzisiaj próbowałem na samym modemie(router odłączyłem, a modem z multimedii) wejść i też nic. Z tego co widać ludzi z tym problemem przybywa....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc też się wypowiem. Dzieje mi się tak gdy gram na laptopie, myślałem że to z powodu iż się przegrzewa(na kompie mi się tak nie dzieje), jednak ostatnio co raz częściej crashuje cs całkowicie, nie wiem czy tylko na serwerach m-h, bo tylko na takich gram.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpisuję się również w imieniu Admina DD2/DM- _BIOtechNIK_

 

Wchodzi na serwer, wyskakuje mu komunikat "You are banned" i włącza mu się automatycznie cs.

 

W bansie czysto, w logach to samo więc niemożliwością jest to, że dostał bana. Byłem na serwerze, gdy taka sytuacja zaistniała i nie pojawił się żaden komunikat o banie.

 

No i na pozostałe serwery MH wchodzi bez problemu.

 

 

 

//

 

Nie ma bana

 

http://scr.hu/47cc/5zm9m

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podpisuję się również w imieniu Admina DD2/DM- _BIOtechNIK_

 

Wchodzi na serwer, wyskakuje mu komunikat "You are banned" i włącza mu się automatycznie cs.

 

W bansie czysto, w logach to samo więc niemożliwością jest to, że dostał bana. Byłem na serwerze, gdy taka sytuacja zaistniała i nie pojawił się żaden komunikat o banie.

 

No i na pozostałe serwery MH wchodzi bez problemu.

 

 

To jest jakiś inny problem, bo Nam nie wyskakuje nic i reszta wbija na serwery mh owszem, ale po wyborze teamu wywala. Czekam na wypowiedź czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Król Albanii to jest ten sam problem kolego identyczny jak i u reszty, tylko po wielu trudach i wysiłkach  spróbowałem również w tym czasie zamulić komputer tak żebym mógł zobaczyć konsole, ale udało mi się tylko zobaczyć ten komunikat. Co do Xeonixx pewnie masz zmienne IP, więc Tobie to mogło i pomoże tym co też mają, moje zdanie jest takie że to ma coś wspólnego z bansem i gdy Cię wyrzuca do pulpitu wygląda to definitywnie jak sprawka amx_destroy.

 

 

Astore nigdy nie grałem na dopalaczach poza roślinnymi, nie jestem na żadnej czarnej liście i nie pisz takich głupot bo czuje się urażony ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mam podobnie, wywala mi na pulpit a w konsoli przed chwila mialem :

 

 

Error: server failed to transmit file 'sound/misc/headshot.wav'

Fake client. Connection was in idle state.

 

Dodam ze zaczelo sie to jak zainstalowalem ponownie win xp. (sterowniki sa dobre i wczesniej smigalo )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście podpisuje się pod wszystkim co było wyżej napisane. Crashy servera 45k odbywają się coraz częściej nawet co 2 mapy chwilami. A co do serverów MH to mam tak że wyskakuje błąd i jak ten błąd zamykam to cs się wyłącza i dzieje się to tylko na serverach MH

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dookie mam ten sam problem"blad hl.exe      libcef.dll"   da sie go troche oszukac :D nie zamykaj tego bledu  poprostu graj dalej, przynajmniej ja tak robie  i daje rade grac :P  inny jedyny  sposob to juz chyba tylko format :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mialem podobnie i zrobilem reinstala cs'a poprzez pewien program tylko teraz nie pamietam nazwy ktory odinstalowal cs'a i wszystkie pozostalosci po nim bo jak wiecie zwykle odinstalowanie pozostawia na komputerze jakies tam pliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biotechnik, możliwe że ban za zbyt częste odświeżanie serwera.

 

 

 

Sam ostatnio dostałem, raz jest na godzinkę raz walnie Ci na parę dni.

 

 

 

 

 

Co do "problemu" dlaczego zawsze ja nic nie mam? To jest bardzo dziwne, mam stery dobre, wszystko zaktualizowane i mi działa.

 

 

 

 

 

Może spróbujcie cofnąć cs do wersji 2k9 ?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

@EDIT

 

 

 

 

 

 

 

 

dookie mam ten sam problem"blad hl.exe      libcef.dll"   da sie go troche oszukac :D nie zamykaj tego bledu  poprostu graj dalej, przynajmniej ja tak robie  i daje rade grac :P  inny jedyny  sposob to juz chyba tylko format :(

 

 

 

 

 

 

Mam na to sposób.

 

Skopiuj plik libcef.dll z Steam/bin

 

oraz z Steam/steamapss/common/half-life/

 

 

 

wsadź je na pulpit i je usuń.

 

 

 

Zrobiłem tak na PC mojego brata i działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę, że to może być wina tego wyskakującego okienka po wejściu na serwer . U mnie zaczęły się te crashe właśnie gdy ta strona z niebieskim tłem została zmieniona na stronę forum. Co o tym sądzicie? :)

 

 

 

@edit

 

Podpisuję się również w imieniu Admina DD2/DM- _BIOtechNIK_

 

Wchodzi na serwer, wyskakuje mu komunikat "You are banned" i włącza mu się automatycznie cs.

 

W bansie czysto, w logach to samo więc niemożliwością jest to, że dostał bana. Byłem na serwerze, gdy taka sytuacja zaistniała i nie pojawił się żaden komunikat o banie.

 

No i na pozostałe serwery MH wchodzi bez problemu.

 

 

 

//

 

Nie ma bana

 

http://scr.hu/47cc/5zm9m

 

 

 

 

Możliwe, że serwer go zbanował bo np. cały czas spamił connectami a nie miał rezerwacji slota. Jutro już nie powinien mieć bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Apeluję po raz kolejny do administracji MH. Zróbcie backup jednego z serwerów i sprawdźcie czy przyniosło to jakiś skutek. Niech gracze, których dotknął problem wejdą po tym backupie i ocenią sytuację. Chyba że zmieniane/modyfikowane było dproto, jeśli tak - wracać szybko do poprzedniej konfiguracji!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Apeluję po raz kolejny do administracji MH. Zróbcie backup jednego z serwerów i sprawdźcie czy przyniosło to jakiś skutek. Niech gracze, których dotknął problem wejdą po tym backupie i ocenią sytuację. Chyba że zmieniane/modyfikowane było dproto, jeśli tak - wracać szybko do poprzedniej konfiguracji!

 

 

Wróć do swoich obowiązków. Przydałbyś się :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Apeluję po raz kolejny do administracji MH. Zróbcie backup jednego z serwerów i sprawdźcie czy przyniosło to jakiś skutek. Niech gracze, których dotknął problem wejdą po tym backupie i ocenią sytuację. Chyba że zmieniane/modyfikowane było dproto, jeśli tak - wracać szybko do poprzedniej konfiguracji!

 

 

@aquax wgrywał nowe dporto które miało zaprzestać ddosą, możliwe że tu coś nie gra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...