Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Slot dla admina


MemesiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Tak jak pisałem w dziale serwera DD2+DM, tak chciałby aby zostało to wprowadzone na wszystkich serwera MH.

 

 

 

Otóż rozchodzi się o Slot dla Admina, niestety większość, jak nie wszystkie serwery nie mają takiego jednego slota w zapasie.

 

Gdy jest cheater na serwerze, ciężko wbić gdy jest pełen serwer, czasem sam czekam 10 minut, aby wejść i zbanować jedenego odpaleńca.

 

 

 

Ułtawiło by nam to życie.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie zmieniło przez ostatni czas to macie slota przy 31/32. Admini i vip'y. Zwykły gracz może wejść przy 30 graczach na serwerze. Przy 32/32 nikt nie wbije na serwer, chyba że zrobiony zostanie plugin, który będzie wywalał zwykłego gracza przy wejściu administracji (zapewne wielu graczy by to zniechęciło).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to zbędne tak zdarza się żę potrzeba szybko wejść na serwer ale wystarczy odczekać 1-2minuty i zapewne slot się zrobi . Wszyscy chcą tego dodatkowego slota ale nikt nie potrafi napisać pluginu który by takie coś umożliwiał dlatego też trzeba sobie radzić z obecną sytuacją jaka jest ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nic się nie zmieniło przez ostatni czas to macie slota przy 31/32.

 

 

Niestety, ale w tym wypadku zgadzam się z tym, co zostało napisane przez :

 

 

 

 

Niestety nie ma tak. Przy 31/32, każdy gracz może wejść.

 

 

 

 

 

 

Czasem dostać się na serwer/y to totalna katastrofa...

 

Wołają admina na serwer to oczywiście nie da się wejść, bo brak slota i wcale nie trwa to krótko... Ostatnio nawet się mocno wkurzyłam i totalnie wyłączyłam CS'a... 

 

Przy 31/32 każdy gracz może wejść i na pewno dużo adminów to potwierdzi...

 

 

 

Osobiście jak dla mnie to przydałby się więcej niż jeden slot dla admina...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ja również popieram ten pomysł, na pewno by to pomogło. Uważam, że powinny być z 3 sloty dla adminów, co by w zupełności starczyło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również popieram ten pomysł, na pewno by to pomogło. Uważam, że powinny być z 3 sloty dla adminów, co by w zupełności starczyło.

 

 

3 sloty? Może 31...

 

 

 

1 slot w 100% starczy dla admina.

 

 

 

Odświeżam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

No ok, to dlaczego nie mozna bylo wejsc jak jest 32/32 ? Z tego co pamietam to jak admin chcial wejsc to gracz dostawal kicka a tak nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

3 sloty? Może 31...

 

 

 

1 slot w 100% starczy dla admina.

 

 

 

Odświeżam.

 

 

Czasami zdarza się, że admin afczy i wtedy się nic nie zrobi. O to mi chodziło :), a swoje chamskie teksty odstaw na bok :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

Nie wiem gdzie tutaj widzisz "chamski tekst". Admin nie ma prawa "afczyć", to jest nabijanie godzin co z tym idzie ostrzeżenie w dziale adminowskim.

 

 

Jeżeli afkuje będąc w grze to drugi admin może go wyrzucić z serwera tak samo ze spekta jeżeli admin nie odpisuje przez dłuższy czas nie reaguje na to co się pisze na U@ a nabija sobie godziny automatycznie otrzymuje kicka ja tak robię na dd2#2 , jeżeli napisze z/w na góra 5min to jeszcze jest to do zrozumienia .

 

 

 

Odnoście tematu Ja nie widzę problemu w tym naprawdę jeżeli ktoś zgłasza na steam ,że jest czit lub reklama to prosisz go na chwile aby zrobił slota i problem z głowy banuje się czita/reklamę i na jego miejsce wskakuje gracz ,który zrobił slota tyle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

N-ty, wszystko pięknie wytłumaczył. "Przy 32/32 nikt nie wbije na serwer, chyba że zrobiony zostanie plugin, który będzie wywalał zwykłego gracza przy wejściu administracji (zapewne wielu graczy by to zniechęciło)." Dlatego zostanie tak jak jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...