Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> "Tszy" Propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe propozycje, aby odświeżyć jakoś redakcje.

 

 

 

1) Jako że recenzji wideo, nikt u nas nie robi i nie robił. Wpadłem na pomysł, żeby zamiast opcji recenzji wideo, zrobić dział "Multi Head Let's Play!". Można by powiedzieć, że niczym się to nie różni.. ale! :P Jak się napiszę recenzję, to po pewnym czasie jest ona zamykana. Taki Let's Play byłby cały czas otwarty i osoby mogły by się w nim wypowiadać, co chciałby zobaczyć w następnym odcinku. Powiedzmy zacząłem robić Let's Play Gothica 3 i ktoś na początku napisze, żebym przeszedł tą gre jako Mag Ognia. Wtedy osoba robiąca Let's Play może zadecydować czy iść za głosem ludu, czy samemu dalej grać po swojemu :) Opcja prowadzenia Let's Play spadłaby na recenzenta, żeby nie robić dodatkowych rang i żeby ludzie nie latali znowu za kolorkami. Dużo osób na YouTube ogląda różne Let's Play, a reklama Multi-Heada na YouTube może przynieść nowych graczy. ^^

 

 

 

2) Dla redaktorów.. wprowadzić opcję anonimowych wywiadów. Powiedzmy ktoś się zgłosi do jakiegoś redaktora, że chciałby swoje myśli wypowiedzieć publicznie. Wtedy redaktor może z nim przeprowadzić wywiad pod kątem tematu który mu chodzi po głowie, albo normalne pytania (ale gość anonimowy).

 

 

 

3) Trzeci pomysł.. jest mocno powiązany z drugim. Praktycznie to samo, lecz zamienione w zabawę. Żeby osoby oceniające wywiad, czytające, prowadzące dyskusje.. próbowały zgadywać z kim został przeprowadzony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie powinien być dodany dział gazetka. To też należy do działu Redakcja. Jeśli chodzi o twoje propozycje to bardzo głupie propozycje i sądzę, że nie przejdą. 

 

 

 

 

Z gazetką jest więcej zachodu niż jest to warte. Są tam zawarte wszystkie tematy i informacje które są dostępne dla każdego częstego bywalca forum, który korzysta z funkcji

 

"Nowa Zawartość". Jeśli moje propozycje wprowadzenia czegoś innowacyjnego są głupie, to może sam wymyśl coś nowego. Wymyśl coś, co nie było wałkowane już kilka razy i nudziło się po tygodniu, dwóch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to proponowałbym włączyć opcje oceniania tematu w recenzje / wywiady. Gwiazdki by się przydzielało anonimowo.

 

 

 

Pierwsza opcja git, sam by wtedy poszedł na recenzenta ;d

 

 

 

Druga i trzecia, też fajne, ale to już wydaje mi się, że kwestia redakcji, jak będą chcieli to niech tak zrobią, jak nie to nie. Tak byłoby lepiej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to proponowałbym włączyć opcje oceniania tematu w recenzje / wywiady. Gwiazdki by się przydzielało anonimowo.

 

 

 

Pierwsza opcja git, sam by wtedy poszedł na recenzenta ;d

 

 

 

Druga i trzecia, też fajne, ale to już wydaje mi się, że kwestia redakcji, jak będą chcieli to niech tak zrobią, jak nie to nie. Tak byłoby lepiej :)

 

 

 

 

No widziałem gdzieś te gwiazdki, fajna sprawa. Pewnie nie przejdzie, przez marudy na forum, którym by to przeszkadzało :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2) Dla redaktorów.. wprowadzić opcję anonimowych wywiadów. Powiedzmy ktoś się zgłosi do jakiegoś redaktora, że chciałby swoje myśli wypowiedzieć publicznie. Wtedy redaktor może z nim przeprowadzić wywiad pod kątem tematu który mu chodzi po głowie, albo normalne pytania (ale gość anonimowy).

 

 

 

3) Trzeci pomysł.. jest mocno powiązany z drugim. Praktycznie to samo, lecz zamienione w zabawę. Żeby osoby oceniające wywiad, czytające, prowadzące dyskusje.. próbowały zgadywać z kim został przeprowadzony :)

 

 

Jako iż jestem redaktorką dla mnie te dwie opcje odpadają. Ja chce przeprowadzać normalne wywiady, a nie bawić się w zgadywanki :).

 

 

 

 

 

Co do pomysłu number one:

 

 

1) Jako że recenzji wideo, nikt u nas nie robi i nie robił. Wpadłem na pomysł, żeby zamiast opcji recenzji wideo, zrobić dział "Multi Head Let's Play!". Można by powiedzieć, że niczym się to nie różni.. ale! :P Jak się napiszę recenzję, to po pewnym czasie jest ona zamykana. Taki Let's Play byłby cały czas otwarty i osoby mogły by się w nim wypowiadać, co chciałby zobaczyć w następnym odcinku. Powiedzmy zacząłem robić Let's Play Gothica 3 i ktoś na początku napisze, żebym przeszedł tą gre jako Mag Ognia. Wtedy osoba robiąca Let's Play może zadecydować czy iść za głosem ludu, czy samemu dalej grać po swojemu :) Opcja prowadzenia Let's Play spadłaby na recenzenta, żeby nie robić dodatkowych rang i żeby ludzie nie latali znowu za kolorkami. Dużo osób na YouTube ogląda różne Let's Play, a reklama Multi-Heada na YouTube może przynieść nowych graczy. ^^

 

 

Myślę, że nie jest taki zły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako iż jestem redaktorką dla mnie te dwie opcje odpadają. Ja chce przeprowadzać normalne wywiady, a nie bawić się w zgadywanki :).

 

 

 

 

Tu raczej nie chodzi o to co redaktor chce i czy coś lubi, tylko żeby być bezstronnym i przedstawić jakiś problem lub to co kogoś gryzie, anonimowo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Szczerze moim zdaniem 1 i 2 pomysł jest słaby. Nie myśle aby znalazł się recenzent któremy chciało by się robić filmiki. 2 także słąby, ALE 3 bardzo mi sie podoba, może się udać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhmmm :P "Anonimowo" to ja mogę z samym sobą przeprowadzić wywiad ;d

 

Kto będzie wiedział czy to coś jest prawdziwe ? czy to tylko zmyślona historyjka :x ?

 

 

 

 

3) Trzeci pomysł.. jest mocno powiązany z drugim. Praktycznie to samo, lecz zamienione w zabawę. Żeby osoby oceniające wywiad, czytające, prowadzące dyskusje.. próbowały zgadywać z kim został przeprowadzony :)

 

Tak samo jak wyżej, wymyśle nie stworzone rzeczy, ktoś zgadnie o kim to? taaaaa :]

 

+chyba do czegoś takiego potrzebny byłby nowy dział? bez sensu :]

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...