Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> DD2#1 Ciągłe bany

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 27/28.02.15 / od ~19:30 do 02:20

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: różni

 

 

 

Dowody: amxbans/forum dział UB

 

 

 

Świadkowie: ludzie na serwerze, na forum, UB Team etc.

 

 

 

Uzasadnienie: Dziś, kilkadziesiąt minut temu zostały mi zrobione ssy po raz 6-ty, na tym samym serwerze bodajże. Po raz 4-ty bodajże na nicku "cotozakot", którego obecnie staram się nie zmieniać. Wieczorem oraz w nocy z 27 na 28 lutego (dziś) grałem przez kilka godzin, z przerwami na wrzucenie ssów. Przez ten czas zostały mi zrobione screeny 3 razy, na tym samym serwerze, pod tym samym nickiem. Mam dość wysoki staż w CS'a, pełniłem w życiu przeróżne funkcje przy sieciach serwerów i nigdy jeszcze nie spotkałem się z czymś takim, a jest to według mnie co najmniej chore. Odnoszę wrażenie że admini rozdają te bany od tak, bo nie są pewni i za bardzo nie wiedzą co mają zrobić z kimś kto gra inaczej, lepiej, bądź zrobi jakąś dziwną akcję. Przynajmniej w moim przypadku tak to wygląda. Ciągle gram tak samo, sześć razy wrzucałem czyste screeny, a mimo to za każdym razem trafia się kolejna osoba, która nie wie co ma myśleć, więc daje bana. Dla mnie 3 bany w przeciągu jednej sesji grania to przegięcie, bo admini powinni chociaż zwracać uwagę na dział Ub i na to że skoro ktoś ciągle gra to znaczy że wrzucał czyste ssy, a robienie kolejnych wręcz woła o pomstę do nieba..

 

 

 

Proszę o zrobienie czegoś z tym, bo jak człowiek może się tu dobrze czuć i mieć ochotę na grę, jeśli non stop jest traktowany jak cheater. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...