Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Co powiecie na nowy serwer?


Atnam

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko otóż nie mam tego serwera co miałem no ale cóż.

 

Otóż pomyślałem czy by Administracja Multi-Head nie zakupiła by serwera mod oczywiście jaki wybierzecie to będzie dobry lecz polecam takiego którego na tej sieci nie ma chodzi mi bardziej o 

 

 

 

4fun

 

Base Bulider 

 

 

 

 

 

 

 

Dawajcie swoje opinie :) co o tym myślicie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne serwery potrzebują kilku poprawek etc, więc najpierw trzeba ogarnąć te serwery co są a później można myśleć o kolejnych serwerach . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie dwa na raz. Najpierw jeden później drugi.. Codziennie @Malu klikamy w reklamy.. Moim zdaniem najlepiej by się zrobiło 4funa z AIM/AWP/HS czy coś -,- To by było najlepsze wyjście, ale czerwoni muszą to podjąć. I proszę Was, kolega wypisał dwa typy modów, a nie pięćset. Jak mamy się zająć to wybrać moda, na którym chcecie grać. Było tak samo w poprzedniej propozycji o jakiś serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli chodzi o koszta serwera postaram się nie obiecuje coś wpłacić jakąś drobną składkę jeżeli tylko będę w stanie :)  

 

 

Ale co to może dać. Jak chcemy porządnego serwa, to lepiej dajmy popracować wyższymy, bo to zawodowcy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Administrator

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...