Skocz do zawartości
Cthulhu2

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie od warna

Rekomendowane odpowiedzi

Data, powód, miejsce, itd. na obrazku:x4gad4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W regulaminie jest napisane:

 

§9 Kary.

 

 

 

III. Każdemu przysługuję jedno upomnienie. Można to znieść w chwili, gdy dany użytkownik złamie kilka punktów w regulaminie za jednym razem, bądź tego samego dnia. Po otrzymaniu upomnienia użytkownik za każdym razem może otrzymać ostrzeżenie nie zależnie od wykroczenia.

 

 

 

 

 

Upomnienie, którego nie dostałem. Patrząc na wcześniejsze statusy innych użytkowników, nie widziałem by ktoś dostał warna, nawet moderator to zlał. Inne przykłady.

 

 

 

87O2IRT.png

 

IBUDMzs.png

 

sPUDbWI.pngewP8yey.pngCdscCBC.png

 

 

 

Chciałbym aby mój warn został ściągnięty i nadany moderatorowi który go nadał za brak znajomości regulaminu który napisał dzień wcześniej. Na takim stanowisku to chyba nie wypada, żeby zwykły user dostawał warna bez ostrzeżenia, a osoba która to powinna regulować i sama taki regulamin napisała dostała ostrzeżenie. Także ściągnięcie warna u mnie i nadanie go osobie która mi go dała usatysfakcjonuje mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Z tego co widzę upomnienie dostałeś 06.02.2015.

 

 

 

 

A punkt w regulaminie dodaliśmy kiedy? 05.02.2015?

 

 

 

 

 

Faworyzowanie na forum... ?

 

 

 

BbojbKH.png

 

 

 

 

 

Do twojej przeszłości się nie wraca, przy stanowisku na modka. Ale jak ja mam dostać warna to nagle się wraca na początek lutego :) Przesympatycznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z całym szacunkiem, ja nie uważam aby w moim statusie było jakieś wulgarne słowo. Stwierdzenie " cycki " jest powszechnie używane przesz wszystkich ludzi na świecie i nikt tego słowa się nie wstydzi.@

 

 

 

@edit

 

 

 

Ahh..., myślałem, że o mnie chodzi, w takim razie przepraszam za spam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem do czego wracasz? Zawsze na forum było tak, że upomnienia się dawało najpierw, a potem ostrzeżenie, więc w czym problem? Jest jasno w regulaminie napisane

 

§9 Kary.

 

 

 

III. Każdemu przysługuję jedno upomnienie. Można to znieść w chwili, gdy dany użytkownik złamie kilka punktów w regulaminie za jednym razem, bądź tego samego dnia. Po otrzymaniu upomnienia użytkownik za każdym razem może otrzymać ostrzeżenie nie zależnie od wykroczenia.

 

Skoro upomnienie dostałeś wcześniej to Ciebie się też tyczy ta regułka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...