Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> To może drugie podejście ? ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Stay.

 

Wiek: 13

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu serwerach (10) (trochę kłamałem z wiekiem, ale już tego nie robie ;d), w tym na cs-g** i kul****y.pl pod nickiem Staur.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 - 8

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: NS

 

Dlaczego Ty: Na serwerze jest bardzo dużo cheaterów, a w niektórych chwilach nie ma adminów na serwerze, więc gdybym został adminem tępił bym graczy używających jakich kolwiek wspomagaczy. Wprowadził bym na serwerze kulturę wobec innych graczy i mniej przekleństw. Obraza będzie niedozwolona i będzie nagradzana banem 5 min - 1h. Mam kulturę osobistą i nie będę dużo przeklinał na serwerze, jedynie jak będę bardzo wkurzony :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tej edycji zbyt dużo nie poświęcam, ponieważ mam szkołe muzyczną i podstawową (jeszcze), więc nie mam zbyt dużo czasu, ale mógł bym grać z 2 - 3 godzinki ;]

 

Kontakt: GG: 35823472

 

 

Pozdrawiam, Stay. ;]

 

 

Zapomniał bym: http://www.gametracker.com/player/Stay./80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak mówisz że znajomość AMX masz na poziomie 7-8:

 

7 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

Czy potrafisz wykonać te rzeczy powyżej??? Jestem tego trochę ciekawy. Druga sprawa to wiek, zdarzało mi się grać na sieciach gdzie admina miała osoba mająca 13-15 lat i po tamtych sytuacjach jestem przeciwny dawać admina takim osobą. Na serverze spoko i wgl. się wydawały a jak admina dostały to woda uderzała im do głowy i myśleli że są nie wiadomo kim. Na prawde sorry ale za dużo razy się przeliczyłem na takich osobach. Jak na razie jestem na NIE.

Moje zdanie może się zmienić jakbyś udowodnił że na prawdę taka duża jest twoja znajomość AMX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

 

-" i nie będę dużo przeklinał na serwerze, jedynie jak będę bardzo wkurzony :)" a co to ma niby oznaczac (admin powinien wogole nie przeklinac)

 

-wiek

 

-nie widze cie na serwerze

 

+byles adminem i ogarniasz temat(chociaz nie wiadomo czy to prawda)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...