Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Meffix! aka asymilacyjny


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Meffixx!

 

Godzina, data zdarzenia:22

 

Mapa:westwood

 

STEAM_ID / IP:87.207.36.66

 

Uzasadnienie:Na wstępie chce powiedzieć że wyjebane mam na bana bo serwer schodzi na psy co widać gołym okiem, admini ostatnio chyba na za dużo pozwalają sobie w stosunku do zwykłych graczy takich bez premium chodzi mi głowinie o ( Haq, Mavers, kakadu ) chamstwo tych adminów wskazuje iż są pizdami tak nie bójmy użyć się tego słowa PIZDAMI! Proszę o sprawdzenie gracza to jest 0 odpowiedzi lub tak jak tu (http://speedy.sh/yVa9Z/de-westwood0002.bmp) natomiast z tego co widzę dawania bana graczom bez premki przychodzi im bardzo łatwo. Często admini też wyzywają graczy a jeśli gracz odpowie dostaje bana tak jak ja..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po 1, zważaj na słownictwo. Jeśli masz zastrzeżenia do adminów, nagraj demko bądź zrób ssy i złóż skarge.

 

A po 2, ma być paczka 5 ssów w formacie TGA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o mnie bo cie zabijalem z innego nicku i spamowales zeby mi dali ssy :Vvvvv. NAstepnym razem pocwicz troche i nie bluzgaj na adminow jesli nie masz racji .

 

 

 

@edit Akurat bylem przy tej sytuacji i wszystko widzialem wiec nie wiem po co ten temat pozdrawiam.

 

 

 

Najpierw zaproponuje ci abys kupil steam :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff nie będę zważał na słownictwo i nie mów mi co mam robić ...  wejdź na serwer i sam oceń jeśli chcesz zobaczyć co tam się odpierdala bo inaczej tego sie nie da nazwać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3pic może TY poćwicz i nie graj na premkach jak jesteś taki sprytny i dobry ;)  Po 2 tak chodziło o Cb i admin powinien Cie i tka sprawdzić niezależnie od tego czy masz Adma ...  A teraz zapraszam dalej was do edytowania  postów bo tylko to potraficie nic innego elo tyle w temacie podtrzymuje o Co napisałem o was w 1 poście ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej wiadomości 3pic mam steama ale mam problem z jego włączeniem... jakiś plik mi nie działa wiec chyba jednak nie musze go kupować ... a jak chcesz to sam mi kup i tak Cie cisnę ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...