Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> ping

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na serwerze jest duzo graczy ktorzy maja wysokie pingi a admin musi taka osobe wyrzucac, moze latwiej by bylo wgrac plugin ktory wyrzucalby graczy z pingiem powyzej 95?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

95 może nie, ale 120 - 130 mogłoby być. Jestem za.

 

 

No 95 to tylko przyklad, uwazam ze dla adminow to wygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to jest zbędne. Wyobraźcie sobie, że komuś na 1-3 sekundy podskoczy ping i automatycznie jest usuwany z serwera :) Poza tym serwer już i tak jest strasznie obciążony, więc nie ma sensu zaśmiecać go dodatkowymi pluginami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Myślę, że to jest zbędne. Wyobraźcie sobie, że komuś na 1-3 sekundy podskoczy ping i automatycznie jest usuwany z serwera :) Poza tym serwer już i tak jest strasznie obciążony, więc nie ma sensu zaśmiecać go dodatkowymi pluginami.

 

 

 

I wlasnie o to chodzi ze plugin wyrzuci po 30 sekundach jesli wysoki ping sie utrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Propozycja wydaje się być dobra, warto się zabezpieczyć na tak zwanych laggerów. Plugin nie musiałby wyrzucać od razu tak jak mój przedmówca napisał, wystarczy dać jakiś czas po jakim wyrzuci i tyle. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w dzisiejszych czasach ( chodzi mi o dzisiejsze łącza internetowe ) to 95 ping to i tak za duży, dzisiaj już nie ma łącza max 512 wiec pingi graczy rzadko przekraczają 40. przy 95 to już niezłe klatkowanie jest i racja admini nie zawsze zauważa ze ktoś laguje a takiego kogoś ciężko czasem trafić z awp/dgl. Moim zdaniem dobra propozycja, a plugin nie jest jakiś zabójczo rozbudowany i serwera strasznie nie obciąży

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...