Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> skąd/dlaczego ban?


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na któryś z Waszych serwerów ostatnio chyba 17 lutego, wracam dziś do domu i po próbie wejścia na serwer otrzymuje taki oto komunikat:

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Player 

[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 18146556 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 89.65.141.168 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

żadnej daty, wstępnie szukałem i nikt wątku z jakimiś dowodami obciążającymi mnie nie dodawał, ban nie był podczas gry na 100%, proszę o wyjaśnienie

 

P.S. nie wiem czemu w ogóle wyświetliło mi nick "Player", ponieważ nie gram na takim, ale z tego co pamiętam na serwerze często się zdarza że jakiemuś losowemu graczowi AMX wymusza zmianę właśnie na nick i spamuje tym dobre kilka minut(jakiś błąd/bug, nie wiem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest z 16 lutego, czas na odwołanie jest 24h. Jeżeli to nie twój nick, zresetuj router i sprawdź czy możesz wejść na serwer. Ewentualnie usuń Counter-Strike 1.6 i wszystkie pliki związane z nim, zainstaluj inną wersje, odpisz czy pomogło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli moje steam id jest na liscie zbanowanych to nie mam po co usuwać bo to nic nie da, reset routera co najwyżej moje IP zmieni, po prostu nie wejde na serwer z tego konta i tyle póki admin nie usunie mojego ID z listy zablokowanych. 

 

Ban nie był podczas gry (nie jest napisane "wrzuc screeny" itd) więc jeżeli ktoś, jak jak ja w tym przypadku, był poza domem nie miał szans na odwołanie (gdyż nie wiedziałem nawet że jestem zbanowany), bardziej zainteresowany jestem dowodami o których wspomina Strajk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeżeli moje steam id jest na liscie zbanowanych to nie mam po co usuwać bo to nic nie da, reset routera co najwyżej moje IP zmieni, po prostu nie wejde na serwer z tego konta i tyle póki admin nie usunie mojego ID z listy zablokowanych. 

 

Ban nie był podczas gry (nie jest napisane "wrzuc screeny" itd) więc jeżeli ktoś, jak jak ja w tym przypadku, był poza domem nie miał szans na odwołanie (gdyż nie wiedziałem nawet że jestem zbanowany), bardziej zainteresowany jestem dowodami o których wspomina Strajk

 

 

Admin musi trzymać dowody do 24h od momentu zbanowania, minęło już 9dni, więc jedyna opcja to UB poprzez zrobienie 100 reklam.

 

 

 

Zapraszam do działu: http://multi-head.pl/forum/211-odpracowanie-ostrze%C5%BCe%C5%84-z-forum-i-ban%C3%B3w-z-serwer%C3%B3w/

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...