Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> UB Siuraczek ;*


CJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Oto niemiła niespodzianka, przecież an tym serwerze nei można mieć lepszych statów niż admin, musi byc wtedy ban.. Oto wiadomość z konsoli:

 

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:572111997'

[AMXBans] Twoje IP: '89.231

 

mapa: dd2

 

godzina i data: 24.02.2015 ok. godziny 17:25 

 

 

 

A to napisałem prawdopodobnie nieograniętemu adminowi "Norbi", który gra tam raz na rok i nie ogarnia co się dzieje.. :

 

 

 

Czy to Ty teraz zbanowałeś mnie z nickiem "Siuraczek ;*" na serwerze DD2+DM? Za to nbi yze czituje? Jeśli tak to masz to rozwiazać, gdyż tyle raz yco miałe mtu ssy i UB, admini mnei znali, to nagle wchdozisz taki Ty i ładuejsz bana na zawsz, chociaz nigdy nie czitowałem, nawet nie zamierzam sietłumaczyć, po prsotu, to jestchore i jeśli to Ty to mam nadzieję że cie zdegradują z funkcji admina.

 

 

 

 

 

 

 

JESZCZE LEPSZE JEST TO, że kiedy dostałem bana, chwilę później wyświetliła siewiadomość od drugiego admina "czysty", w której chodziło prawie na pewno o mnie, gdyż jakiś cziter został zbanowany przede mną już parę minut wcześniej, a ta wiadomość dotycząca mojej niewinności prawie na pewno byłą od admina "MemesiO" czy jakos tak, który często gra, kiedy ja gram, tak ja krpzedtem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco. Pewien gracz napisał mi, że na serwerze lata strasznie dużo cziterów i poprosił mnie żebym wszedł na serwer i ogarnoł sytuacje. Twój ban jest pomyłką, chciałem zbanować innego gracza tylko numerki mi się pomyliły. Prosze o ub dla tego gracza. 

 

 

 

Serdecznie cię przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

 

 

Z poważeniem,

 

Norbi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz dostaje UB.

 

 

 

 

 

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
dostajeszub.png


Witaj Graczu.


Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...