Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie PAJUTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

 

 

Nick: PAJUTEK

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 9+/10

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

Staż w CS-sie: 11lat

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego Ty: Gram często na serwerze, regularnie zgłaszam adminom na st o hakerze, bywam na serwerze nie krótko na pewno, odkąd zacząłem grać po przerwie gram ciągle na tym serwerze, gram tu od czerwca bodajże.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w gametrack wystarczy spojrzeć :)

 

Kontakt: na 4um

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/PAJUTEK/80.72.43.106:27027/

 

wcześniejszy nick http://www.gametracker.com/player/ZWPJB/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to tak :)

 

 

 

+wiek

 

+staz

 

+gt

 

+amx

 

+aktywnosc

 

 

 

Nic dodac nic ujac ,ode mnie masz TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Smerfetka grasz u nas na serwerze żeby się wypowiadać za tym, że jesteś za czy nabijasz posty? Bo wypowiadasz się w kolejnym podaniu a na serwerze Cię nie widziałam. Przypuszczam, że to drugie ale nie Ty jesteś tu teraz najważniejsza :)

 

 

 

Jeśli chodzi o tego Jaracza od podania to jestem na tak :D Godzinki ma , zgłasza na U@, od niedawna na steam :P Oko ma dobre więc myślę, że na okres próbny można dać szanse. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku, że podanie jednak zostało wznowione to dorzucę od siebie kilka słów.

 

Ostatnio nocami jak grałam na DD2#1 - 0 adminów... To, co się tam działo to przechodziło ludzkie pojęcie, szczególnie z kulturą u niektórych graczy, przez co sama dodawałam im bana przez bansa.

 

 

Ogólnie co do podania:

Kojarzę dobrze, a nawet bardzo dobrze. @pajutek to sympatyczna osoba, da się z nim na luzie porozmawiać i pożartować.

Wiem, że zasługuje na te posadę, bo do dziś doskonale pamiętam jak zawitał na DD2#2 i napisał mi na u@, że cziterzy grasują po DD2#1. Wniosek jest z tego bardzo prosty i logiczny - zależy mu, by pomóc serwerowi, a takich ludzi jak najbardziej powinno się doceniać!

Wszystko u niego w jak najlepszym porządku - steam, wiek, doświadczenie, godziny i aktywność na serwerze, która jest powalająca. :)

Nie oszukujmy się - ten serwer potrzebuje adminów szczególnie w nocy, a @pajutek by takowym był.

 

Dajmy chłopakowi szansę.

JESTEM NA OGROMNE TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tez czesto gram na serwerze dd2#1 i jak wyzyje Danke oraz blurred brakuje adminow to racja ale nie tylko w nocy jak wchodze rano takze brakuje .

 

Nie raz go widzialem na serwerze jest kulturalny i spokojny .

 

steam ma , wiek ma , godzin moze nie ma ale to sie na odrobic :) 

 

 

 

jestem na tak . :)

 

 

 

 

 

p.s. joe mysiu lepiej nie mysl :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pajutek Pajutek co z Ciebie wyrośnie :D

 

 

 

Znam go naprawdę długi czas (jeszcze przed MH się poznaliśmy...) i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów :)

 

Idzie z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim...więc lecimy :

 

 

 

+steam

 

+wiek

 

+amx

 

+aktywność 

 

+ Pajutek......xD

 

+ z tego co osoby wyżej piszą często zgłasza na u@

 

 

 

 

 

Daję mu duże TAK. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co sięorientuję to dzilisz konto z bratem, flagi powinny być tylko dla Ciebie, poza tym ogarnia i zgłasza czity, jestem na tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli brat będzie chciał wejść to nie wpisze hasła ponieważ go nie będzie znał, najlepiej to zrobię tak by nie gral na nim wcale :-) o to się nie musisz martwić, zajmę się tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...