Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Ponownie by dOOkie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dOOkie598

Wiek: za 2 tyg. 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem wiele razy adminem na różnych sieciach z serverami cod mod

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5-6

Staż w CS-sie: Nie jestem dokładnie pewien ale myślę że z 3-4 lata

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chce być adminem żeby pilnować porządku na servie. Często jest sytuacja że jest cheater admina nie ma, zwłaszcza z rana. Na servie panuje za przeproszniem burdel i chce dopilnować żeby więcej nie dochodziło do żadnych nie miłych sytuacji

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h

Kontakt: steam dOOkie598 gg 4007326

Prosiłbym nie zwracać uwagi na to że nie mineło 14 dni od ostatniego podanie itp. itd. z racji iż dostałem pozwolenie od H@ Aquaxa.

Link do GT

http://www.gametracker.com/player/dOOkie598/80.72.40.110:27027/

 

 

Hazard to co napisałeś to są to zwykle oszczerstwa, ja wyzywam graczy??? jeśli tak to poproszę dowod. No to chyba logiczne że jak przypuszczam że ktoś jest odpalony no to wam to pisze chociaż i tak nic z tym nie robicie.

 

To co twierdzisz że hacknalem GT i dodałem sobie godzin??? Tak to zabrzmiało, a może to ciebie nie ma na servie a nie mnie??szczerze mówiąc robię na tym servie więcej niż nie jeden admin

 

 

 

Extive to jak chcesz zobaczyc to idź na specta a nie sprawdzasz ich dopiero jak zginiesz.

 

 

 

Ogólnie spoko twierdzili że jestem nie kulturalny nie zasługuje na admina itp. Extive ty jesteś od tego żeby banowal jeśli gracz łamie regulamin, skoro wolisz grać to czemu pisałeś podanie na admina sorry ale tego nie mogę zrozumieć.

 

Galaxy a skąd ty możesz wiedzieć jaki ja jestem jak grałem z tobą 2 może 3 razy nie oceniaj mnie Skoro mnie nie znasz. Tak jak napisał Ali on się z tym nie spotkał, i wy tak piszecie chociaż nie daliście żadnego dowodu. Jak to wy piszecie jeśli pisze się skargę czy cokolwiek innego to wpłacie o dowody to czemu wy nie dajecie skoro tak o mnie piszecie? 

 

Jeśli są jakieś błędy to przepraszam pisze z komorki

 

 

 

Hazard mało mnie znasz bo jak ja gram to akurat ciebie nie ma albo poprostu nie rozmawiamy ze soba i tyle w tym temacie, i powtarzam jeszcze raz nie jestem imuplsywny.

 

 

 

Kolejna osoba pisząca bez pokrycia.

 

Kapsztad "Jestem na nie:

 

Brak kuktury

 

Łamanie regulaminu."

 

brak kultury??? ty chociaz raz grales ze mna na servie ze tak piszesz?? Bo ja Ciebie nie kojarzę

 

łamanie regulaminu??? Mógłbyś chociaż powiedzieć gdzie i kiedy złamałem regulamin oczywiście z dowodem???

 

Przepraszam że to napisze ale to jest kpina co nie którzy piszą, nawet ze mną nie grali a wygadują głupoty na mój temat ;/

 

 

 

Amore "Jestem na NIE :

 

- Spamujesz na u@.

- Brak kultury.

- Caly czas pouczasz adminow co maja robic a czego maja nie robic.

Pozdro. "

 

Wiedziałem że tylko jak sie wypowiesz będzie nie. Po 1 spamuje na U@, nie nazwałbym tego spamem 2-3 razy wysyłam wiadomość skoro nie reagujesz to chyba logiczne??? Po 2 brak kultury?? po raz kolejny prosze o dowód bo póki co każdy co pisze mi brak kultury i nie miły to nikt nie dał żadnego sensownego dowodu na to. Pouczam cię skoro nie znasz regulaminu i banujesz bo tak ci sie podoba proste.

 

 

 

Amore no sorry ale z tych skarg wynika że jednak nie dokoća znasz regulamin.

 

 

 

Drugi po bogu a skąd ty możesz wiedziec jak ja ani razu z Tobą nie grałem ??? Ludzie prosze przestańcie mnie obsmarowywać za nic -.-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny.Nadrobiłeś godziny itd. ale wolałbym abyś troche dłuzej poczekał.Według mnie za wcześnie na by ClickCaption">podaniearrow-10x10.png.

 

 

edit:

 

 Przypomniałem sobie naszą rozmowe na shoutboxie wczoraj.Wydajesz mi się być oganięty.Nie wiem o czym pisza inni,że jesteś hmm. nie jesteś zbyt miły,impulsywny?Nie wiem nie spotkałem,się z tym ale ja jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

-Częste wyzywanie graczy 

 

-Posądza odrazu graczy i twierdzi, ze zawsze ma racje i odrazu kaze banować

 

-Nie wydawał sie zbyt miły

 

+wiek

 

I te godzinki... jakoś cie tyle na serwie nie widze

 

Sam twierdzisz.ze mało cie znamy to poczekaj daj się.poznać i wtedy zobaczymy a teraz oceniamy na podstawie tego co już zobaczyliśmy z twojej strony ale jeśli to co mi pisałeś na steam o.adminach się nie powtórzy i nie będziesz taki impulsywny to będę na tak

 

Po tym co mi pisałeś na steam a wiesz o czym mówię to nie mam pewności co do tego że nie jesteś impulsywny no ale rację co przyznam mało jestem na serwie jeśli się poprawiłes masz moje tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na neutral

 

+ wiek

 

+ posiadasz doswiadczenie w byciu adminem

 

+ godziny

 

-nie widze cie na serwerze(chyba ze grasz w nocy)

 

- kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dOOkie, Nie obraź się za to co napiszę ale:

 

 

- Pisanie podania a potem pisanie pod spodem: "Robię więcej niż nie jeden admin" lub porównywanie się do kogoś, Patrz na Siebie a nie na innych

 

- raz napisałeś ,że ktoś ma cheat i sprawdziłem gościa a jednak nic nie miał (Dowodu nie mam bo nie chce Cie udupiać a ss'ów nie robię błahym rzeczom

 

 

Co do podania:

 

Nie

 

- Wiek

 

- Doświadczenie

 

- AMXX

 

- Godziny się zgadzają

 

- Na serwerze Cie widziałem ale raczej nie byłeś za miły ale może za krótko Cie znam, pozory mylą

 

 

Hazard: Masz racje, Bywały momenty ,że nie zbyt kultura świadczyła o dOOkie, no ale może się poprawił, Pozwolenie dostał od H@ ale te 14 dni jakbyś odczekał i dał się poznać z Dobrej strony to by było coś... Tak to widzisz jakie oceny o Tobie są.

 

 

Tyle w temacie, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś zbyt porywczy i impulsywny, co pokazały moje rozmowy z Toba, w jednej sekundzie chciales bym wszystkich zbanował, bo widziales tego na txt i tego z minami w przejściu, wybacz ale tak się nie da, bo ja sam muszę cos zobaczyć ocenić i wtedy podjąć decyzje, jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie jakoś mnie w ogóle nie przekonujesz mimo że masz duże doświadczenie coś tam amx znasz , wiek ,a no i robisz o wiele więcej niż nie jeden admin. Coś mi się wydaje że jakby dostaniesz admina to wtedy byś pokazał jaki naprade jesteś. W tym momencie jestem jak większość czyli na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tez czytam to Twoje podanie i jestem na NIE

 

 

 

-lamiesz regulamin

 

-brak kultury (admin powinien swiecic przykladem)

 

--posądza odrazu graczy i twierdzi, ze zawsze ma racje + kaze odrazu banowac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :

 

- Spamujesz na u@.

 

- Brak kultury.

 

- Caly czas pouczasz adminow co maja robic a czego maja nie robic.

 

Pozdro.

 

 

EDIT :

 

Ja nie znam regulaminu?

 

Za kogo Ty sie w ogole uwazasz ze chcesz mnie pouczac?

 

Caly czas chcesz te dowody o Twojej kulturze. Skoro wiekszosc wypowiadajacych sie pod Twoim podaniem pisze ze jej nie masz to chyba z dupy sie to nie wzielo tak ? Tyle w temacie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na NIE :

 

- Spamujesz na u@.

 

- Brak kultury.

 

- Caly czas pouczasz adminow co maja robic a czego maja nie robic.

 

Pozdro.

 

 

EDIT :

 

Ja nie znam regulaminu?

 

Za kogo Ty sie w ogole uwazasz ze chcesz mnie pouczac?

 

Caly czas chcesz te dowody o Twojej kulturze. Skoro wiekszosc wypowiadajacych sie pod Twoim podaniem pisze ze jej nie masz to chyba z tyłka sie to nie wzielo tak ? Tyle w temacie. Pozdro.

 

 

Dokładnie nic dodać nic ująć .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecałbym zastanowić się adminom nad swoim głosem znowu.Jeśli jakiekolwiek były problemy z jego kulturą to już ich nie ma.Jest ogarnięty i pomaga na [email protected]żna fajnie pogadać.

 

+ mam wrażenie,że niektórzy wypowidają się bo widzą inne głosy i opinie.Albo grali z dookim raz albo wgl. I piszą.Podkreślam NIEKTÓRZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Polecałbym zastanowić się adminom nad swoim głosem znowu.Jeśli jakiekolwiek były problemy z jego kulturą to już ich nie ma.Jest ogarnięty i pomaga na [email protected]żna fajnie pogadać.

 

+ mam wrażenie,że niektórzy wypowidają się bo widzą inne głosy i opinie.Albo grali z dookim raz albo wgl. I piszą.Podkreślam NIEKTÓRZY

 

 

 

Ja pisałem co widziałem 2x grając i widząc za co był karany i jak wypomina innym ich błędy.

 

Admin ma prawo do błędu a w swoim podaniu wypominanie mu to nie świadczy dobrze o startującym na Admina.

 

Ali, Masz racje, Ale chciałbym dodać ,że dOOkie zaczął zmieniać się gdy składa podanie, bez podania to nawet nie ruszało go nic, Grając dziś z Nim, Lajtowy, Pomocny, Bezproblemowy, Ale to było dziś a nie wcześniej, Ciekawe co będzie jutro.

 

 

dOOkie, NIE ZRAŻAJ SIĘ, Za 14 dni będzie każdy na TAK jak będziesz zachowywał się jak dziś i wczoraj + nie popełnisz błędów tych co Ci tu wypominają, Nie wiem czy prawda, ja pisałem z tego co widziałem a Oni swoje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet spoko gość z ciebie, dużo godzinek, ma steama.

 

Była jakaś akcja z tobą, ale myślę że każdy zasługuje na drugą szanse, jestem na bardzo małe tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytając wypowiedzi stwierdzam, że musisz jeszcze popracować na funkcję admina. Popracuj nad swoją opinią na serwerze, pokaż, że Ci zależy i że naprawdę chcesz wnieść coś na serwer. Zapraszamy za dwa tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...