Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [DD2 + BF4] Odwołanie od bana by `eVer. x1


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: `eVer.


Godzina, data zdarzenia: 18:33, 21 luty 2015.


Mapa: DD2


STEAM_ID / IP: 80.50.139.226


Uzasadnienie: Dostałem wczoraj screeny na tym serwerze, bo byłem podejrzany o używanie wspomagaczy. Screeny umieściłem w tym temacie: http://multi-head.pl/topic/55491-screeny-by-ever-x2/


Jak się okazało screeny mam czyste, ale UB nie otrzymałem? Dlaczego? "Na tym samym IP jest aktywny ban za Aimbota".. 
Mam internet radiowy o stałym adresie ip narzucony przez usługodawce. Nie ma możliwości zmiany.. Mieszkam na wsi, i mamy tutaj internet radiowy i ten właśnie problem, że każdy kto ma od tego usługodawcy zamówione ma to samo ip.. Zbanujcie go na nick albo coś.. Napiszcie mi teraz poważnie. To jest moja wina, że ktoś na cheatach grał na serwerze i ja przez niego nie mogę teraz grać? Screeny mam czyste.. I też na logike pomyślcie, skoro on dostał bana na ip, a jak to wy przyjmujecie, że to mogłem być ja to jakim cudem mógłbym w takim razie grać na serwerze? I też taka kwestia, po co miałbym cheatować na jakimś nick'u, jak na swoim doszłedem do wszystkiego samodzielnie i bez jakich kolwiek wspomagaczy.. Koleś wbije na cheatach to dostanie znowu bana, a nie, że niewinni gracze muszą za to cierpieć.. Mam dużo osób zaproszone na serwerze które są na tym samym ip, bo mają również radiówkę i oni przez to grać nie mogą teraz.. Tego Nemezisa czy jak się tam zwie nawet nie znam i nie kojarzę typka nawet z serwera.

 

To tyle..  Pozdrawiam `eVer.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zmienisz IP i będziesz mógł normalnie grać na serwerze .

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

Jedyna szansa na UB to 100 reklam sieci nic na to nie poradzimy .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...