Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Warto spróbować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nick: |GAMER|Hajtus

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Jestem na servie 45k podam forum : Cs-Tygrysek.com . Moje doświadczenie ocenił był na 8/10

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 komendy w cosnoli i amxmodmenu

 

Staż w CS-sie: 3 lata gram.

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Zgłaszam cziterów na u@ ale admini nie odpowiadają -_- , pomagam innym . Staram się, jak nie ma adma to o kulture.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2h

 

Kontakt: Skype : kubaj51

 

 

Link do GameTracker'a: podam jutro jsk najszybciej bo jestem na telefonie

 

PS. Co do lubiania rozmawiam z kolegami z servera na skeyp

 

 

Pozdrawiam HajtuS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjaśnij proszę poniższe:

 

 

- Jesteś adminem na innej sieci i chcesz spróbować Tutaj? Nie wiem czy to dozwolone, Pytaj H@ albo kogoś.

 

- AMXX to całe AMXX a nie tylko komendy i modmenu, Jeśli z tego by kazdy był rozliczany to dałby sobie 10, to dziecinnie proste znać amx mod menu i komend nie potrzebujesz bo zawsze możesz mieć w notatniku... Jak umiesz to co napisałeś to masz 5-7 znajomość amx, zależy na ile się oceniasz

 

- ,,Nie odpowiadają" Banują czy nie? Jeśli nie to nie wiesz co to cheat a co to skill, nie rozumiem tej odpowiedzi

 

 

AKTUALNIE na Neutral, Określę się jak edytujesz swoje podanie i nie napiszesz go na telefonie na odpiernicz bo taka prawda, pisałeś na fonie i omijasz obowiązkowe GT... Wkleił bym Ci no ale to Twoje podanie a ja Modkiem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam być szczery?Jeszcze nie widziałem żebyś pisał na u@ no ale mniejsza z tym..admini nie odpowiadają bo może stwierdzili,że ten kogo zgłaszasz jest czysty lub go oglądają.Nie pomyślałeś o tym?Nie reklamuj innej sieci w swoim podaniu...+ po co piszesz podanie na telefonie?Link do gt to obowiązek.A za często cie nie widze na serwie.Hacked dobrze napisał,liczy się cały amxx a 9=umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów.U Ciebie jest to 5/6.

 

Jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wyjaśnij proszę poniższe:

 

 

- Jesteś adminem na innej sieci i chcesz spróbować Tutaj? Nie wiem czy to dozwolone, Pytaj H@ albo kogoś.

 

- AMXX to całe AMXX a nie tylko komendy i modmenu, Jeśli z tego by kazdy był rozliczany to dałby sobie 10, to dziecinnie proste znać amx mod menu i komend nie potrzebujesz bo zawsze możesz mieć w notatniku... Jak umiesz to co napisałeś to masz 5-7 znajomość amx, zależy na ile się oceniasz

 

- ,,Nie odpowiadają" Banują czy nie? Jeśli nie to nie wiesz co to cheat a co to skill, nie rozumiem tej odpowiedzi

 

 

AKTUALNIE na Neutral, Określę się jak edytujesz swoje podanie i nie napiszesz go na telefonie na odpiernicz bo taka prawda, pisałeś na fonie i omijasz obowiązkowe GT... Wkleił bym Ci no ale to Twoje podanie a ja Modkiem nie jestem.

 

 

Popieram  , Neutral 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :

 

- Ani razu nie widzialem Ciebie na serwerze.

 

- Wiek.

 

- Reklamujesz inna siec w swoim podaniu.

 

- Brak linku do GT.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE:

 

Masz admina na innej sieci to lepiej tam się zajmuj zamiast kilka adminów od razu

 

twój wiek jest dużym minusem bo z doświadczenia wiem że takim osobą często "odbija palma" po dostaniu władzy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na NIE:

 

 

 

-wiek

 

-admin na innej siecie ( z tego co wyczytalam )

 

-gt

 

 

 

sorry ale przesada

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mam być szczery?Jeszcze nie widziałem żebyś pisał na u@ no ale mniejsza z tym..admini nie odpowiadają bo może stwierdzili,że ten kogo zgłaszasz jest czysty lub go oglądają.Nie pomyślałeś o tym?Nie reklamuj innej sieci w swoim podaniu...+ po co piszesz podanie na telefonie?Link do gt to obowiązek.A za często cie nie widze na serwie.Hacked dobrze napisał,liczy się cały amxx a 9=umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów.U Ciebie jest to 5/6.

 

Jestem na nie

 

 

Popieram :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...