Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Wiem,że nie mam szans, ale spróbuje.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mrrr

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem):raz bylem 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

Staż w CS-sie: 5 lat

Steam / NonSteam: NonSteam

Dlaczego Ty: Złożyłem to podanie po tym jak dziś na serwerze nie było(wtedy co grałem) przyszedł jakiś koleś z aimem i co?  I nikt nie mógł nic z tym zrobić, dlatego chciałbym posiadać owego admina i banować takie osoby.Może doświadczenia nie mam za dużego ale może akurat.Pomagam innym graczom jeśli mają jakieś pytania.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1-4h zależy ile mam czasu

Kontakt: 52779949

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Mrrr/80.72.40.110:27027/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na +

 

Godziny

 

Wiek

 

Aktywny

 

....

 

I tyle

 

Na minus

 

Amx 3 tzn. Średnio orienujesz sie w amxmodmenu który jest banałem i nie znasz komend lub znasz ich mało.Troche za mało moim zdaniem.

 

Byłeś banowany za kulture,txt,miny.Chcesz być adminem a nie przestrzegasz regulaminu?A bany były nie tak dawno więc coś jest nie tak.

 

Nie zgłaszasz na u@

 

Chcesz zostać adminem bo raz nikogo nie było,żeby zbanował aimera?Nagrywasz demko i wrzucasz z ip lub piszesz do kogoś na forum.Proste

 

Natomiast twoja aktywność na forum ogranicza się do wstawiania ss i pisania w swoich tematach z odwołaniem.

 

Jestem na nie

 

 

 

*Napisałem Ci prawdę i od razu się bronisz wypowiadając w swoim podaniu...masz opcje edytuj."Obrażam" jak to określiłeś znajomych :) Nie ludzi w których coś mi się nie podoba lub bo mi nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Neutral / Tak

 

+ skoro byłeś raz adminem to napewno ogarniasz najprostsze komendy , tych bardziej zaawansowanych myślę że byś się do uczył.

 

+Często widziałem Cię na serwerze

 

+wiek

 

- mała aktywność na forum

 

 

 

Tak pozatym 2/3 adminów napewno przed dostaniem tej rangi  zdarzyło im się postawić minę w przejściu oraz chodzić po TXT , a gdy dostanie admina to myślę że już będzie kulturalny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za kulture dostałem bana i już uważalem co pisze

 

Za txt raz się może zdarzylo

 

Za miny dostałem i potem tez uwazalem gdzie stawiam

 

Raz dostałem i potem już tego nie robiłem.Przecież takie bany to każdy chyba ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ali nie wyzywał, zdarzało się mu do mnie odezwać "ty bocie", ale my tego aż tak nie bierzemy do siebie ;p

 

Jest opcja edytuj pod tematem, używaj tego.

 

Co do podania.

 

Jestem na neutral.

 

Byłbym na tak, ale niestety te bany :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mrrr. pisanie w swoim poście jest nagradzane ostrzeżeniem a potem warnem, Uważaj na przyszłość,

 

 

Jestem na Nie,

 

-Piszesz taki temat to sam nie jesteś pewny ,że chcesz być adminem a podanie napisałeś od niechcenia...

 

-

 

"- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;"

 

Z powyższych punktów z regulaminu Cod 45k wynika ,że nie dajesz przykładu, nie przestrzegasz regulaminu, Uważam ,że jako iż masz być adminem bo raz nie było admina... Ja też tak złożyłem podanie i stwierdziłem ,że głupi byłem... Masz być dobrym wzorem, znać ludzi i dawać przykład a nie liczyć na szczęście ,że Cie przyjmą.

 

 

-Nie zgłaszasz na U@, kultura to podstawa w byciu Adminem.

 

- Nie wypominaj komuś Jego kultury tylko zrób ss'y i złóż skargę, bez dowodu to mogę mówić ,że wszyscy admini to niekulturalne świnki.

 

 

Popraw się i spróbuj jeszcze raz tylko postaraj się i pokaż ,że Ci zależy a nie jak się uda to będzie zajeb***, Tylko walcz o To :)

 

 

 

Crazy, Dawniej kiedy nie było adminów brało się pierwszych lepszych a oni się uczyli. Nie ma co wypominać innych. "Nie porównuj talerza sąsiada do Swojego tylko pilnuj by innym nie brakowało jedzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :

 

- Amx.

 

- Jestes niekulturalny.

 

- Nie przestrzegasz regulaminu.

 

- Nie zglaszasz na u@.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:

 

-

 

amx 3?? Troszkę słabo proponowałbym się podszkolić i wtedy składać podanie

 

kultura

 

 miny w przejściu i txt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak narazie na neutral, poniewaz do konca Ci nie ufam a do tego wogole nie jestes aktywny na serwerze. Moim zdaniem powinienes troszke poprawic swoje zachowanie podczas grania i nie lamania regulaminu, nie biore pod uwage tych kilku banow, a do tego twoj slaby amx. Popraw sie i sprobuj za jakis czas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Mrrr. pisanie w swoim poście jest nagradzane ostrzeżeniem a potem warnem, Uważaj na przyszłość,

 

 

Jestem na Nie,

 

-Piszesz taki temat to sam nie jesteś pewny ,że chcesz być adminem a podanie napisałeś od niechcenia...

 

-

 

"- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;"

 

Z powyższych punktów z regulaminu Cod 45k wynika ,że nie dajesz przykładu, nie przestrzegasz regulaminu, Uważam ,że jako iż masz być adminem bo raz nie było admina... Ja też tak złożyłem podanie i stwierdziłem ,że głupi byłem... Masz być dobrym wzorem, znać ludzi i dawać przykład a nie liczyć na szczęście ,że Cie przyjmą.

 

 

-Nie zgłaszasz na U@, kultura to podstawa w byciu Adminem.

 

- Nie wypominaj komuś Jego kultury tylko zrób ss'y i złóż skargę, bez dowodu to mogę mówić ,że wszyscy admini to niekulturalne świnki.

 

 

Popraw się i spróbuj jeszcze raz tylko postaraj się i pokaż ,że Ci zależy a nie jak się uda to będzie zajeb***, Tylko walcz o To :)

 

 

 

Crazy, Dawniej kiedy nie było adminów brało się pierwszych lepszych a oni się uczyli. Nie ma co wypominać innych. "Nie porównuj talerza sąsiada do Swojego tylko pilnuj by innym nie brakowało jedzenia"

 

 

nic dodać nic ująć .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...