Skocz do zawartości
heaVeN.

Przyznanie się.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym Wam coś powiedzieć, z racji się do czegoś przyznam i przepraszam Was za to, że kłamałem. Gdyby nie to bym się nie przynał tak sądzę. No więc nie mam 18 lat, tylko mam 12. Wiem dziecinny wiek i możecie mi nie uwierzyć ale taka prawda. Nie chciałem dłużej Was kłamać, bo wytrzymać nie mogłem. Proszę Was o zabranie mi wszystkich rang. Raczej tu nikim z powyższych rang nie zostanę. Więc myślę, że mi wybaczycie to i będe znów graczem jak teraz.

 

 

P.S. Przepraszam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co wam do głowy uderza dodawanie sobie wieku dla rang w wirtualnym świecie . Dobrze ,że się przyznałeś teraz nie wiem co cię do tego skłoniło ale mam nadzieję ,że teraz lżej ci na sercu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie z twojej strony, że się przyznałeś, jednak aż nie chce mi się wierzyć, że masz 12 lat. Kilka razy już widziałem twoje wypowiedzi i uważam, że jak na 12-latka, masz wysoki poziom intelektualny, sądzę, że administracja może przymknie na ciebie oko. Poważnie, pierwszy raz spotkałem takiego ogarniętego 12-latka :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@heaVeN. Nie masz za co dziękować, napisałem co myślę i myślę, że to jakiś żart z tym 12 rocznikiem :D. Jednak nawet jeśli nie, to świetnie, że się przyznałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ładnie z twojej strony, że się przyznałeś, jednak aż nie chce mi się wierzyć, że masz 12 lat. Kilka razy już widziałem twoje wypowiedzi i uważam, że jak na 12-latka, masz wysoki poziom intelektualny, sądzę, że administracja może przymknie na ciebie oko. Poważnie, pierwszy raz spotkałem takiego ogarniętego 12-latka :).

 

 

Podpisuję się pod postem @Xeonixx, Oskar bardzo mądrze napisał i jest w tym (moim zdaniem również) dużo prawdy.

 

 

 

Od siebie dodam to, żebyś się nie zmieniał i po prostu był sobą, bo fajny z Ciebie człowieczek. :).

 

Czasami mam wrażenie, że jesteś dojrzalszy niż ja, także wielki plus dla Twojej osoby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co Ty świrujesz ? To skąd te pluginy znasz wszystkie ? Skąd tyle godzin na steam ? Coś kręcisz mi sie wydaje =/ albo to poprostu żałosny prank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Wandi kiedyś na steam, nie ja tylko grałem ale też mój starszy brat. Kiedyś także ukradli nam konto co gościu też pewnie nabił. Pluginy znam, bo znam. Co mam nie znać. Chwila i się nauczysz. Z resztą też próbowałem coś kombinować z serwerem więc łatwiej było mi się nauczyć, ścieżki itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak serio to głupi kawał przyznaj sie.Tyle Twoich wypowiedzeń w podaniach/na SB bgły na wysokim poziomie umysłowym.Nie wieże w to =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to chyba ja zacząłem modę na przyznawanie się do wieku. Tutaj numerek jaki masz przypisany do personali nie ma najmniejszego znaczenia, mamy świetnych użytkowników, którzy niezależnie od wiosen porozmawiają z tobą jak równy z równym.

 

Co do rang, jeśli udowodnisz swój poziom to i znajdzie się dla Ciebie miejsce wśród "rangowców". :)

 

Pozdrawiam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no chlopie ja z Toba duzo gram i ogolnie 12 lat az w szoku jestem. Kitujesz tutaj albo daty pomyliles w dowodzie :D i nie ogarniasz :D

 

nie naprawde jak na 12 lat to ekstra bo dla mnie nadal jestes 18 letnim szczylem :D aj bocie bocie pokaram Cie zakare na dd2#2 :P

 

Naprawde cesze sie ze sie przyznales abys kontynuowal taka prawde i sie nie musal przyznawac :)

 

pozdro ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 i 18 lat o_O 6 lat roznicy ;p lol

 

Widzialem jak grasz i pare twoich postow, nigdy bym nie powiedzial, ze masz 12 lat ;)

 

Dobrze ze przyznales, ale nie chce mi sie w to wierzyc :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...