Skocz do zawartości
 • HardeQ

  Opiekun COD 400

  Ostatnia wygrana HardeQ w dniu 14 kwietnia

  Użytkownicy przyznają HardeQ punkty reputacji!

  6 obserwujących

  O HardeQ

  • Tytuł
   Wygadany

  Ostatnie wizyty

  2709 wyświetleń profilu
  1. HardeQ

   1. Drzwi - interpretuj jako drzwi otwierane, bramy na duście to zwykłe przejścia. Regulamin jest ustosunkowany, a min nie da się dokładnie sprecyzować. 2. @Anime ⚙WolfIDraV⚙ - to wykonalne? 3. Plugin był i crashował server, przysporzył więcej problemów niż korzyści.
  2. HardeQ

    zamknięty

   Mam być szczery? Dziecinada. Flash sięgnął Nodiego (napisałeś mi iż jakoś mógł go trafić gdy był "AFK"), więc ban jako tako uzasadniony, jest to jedna z bardziej karalnych rzeczy bo niesamowicie denerwująca. Mam jedno zastrzeżenie co do tego, @Nodi mimo wszystko prosiłbym o ówczesne ostrzeganie (chociażby jednokrotne) przed banem, wtedy nie będzie takich komplikacji. Rozmowy prywatne nie powinny mnie interesować i nie biorę ich tu w ogóle pod uwagę, aczkolwiek tak jak napisałem ci na pw @Mohamed Alli - trochę za bardzo pajacujesz, wyjeżdżasz z jakimiś tekstami, że nie takich to ty już urobiłeś, zapominając, że sam zaczynasz rozmowę prowokacją. D z i e c i n a d a. Panowie, jesteśmy dorośli to i nie przepychajcie się jak dzieciaki. @Mohamed Alli patrz gdzie rzucasz fleshe, @Nodi ostrzegaj przed banem. Nie wyciągam konsekwencji, bo serverowo nie mam z czego, osobiste potyczki mi powiewają. Pozdrawiam wszystkich.
  3. HardeQ

   Pierwszy raz widzę w ogóle żeby opiekun sieci i super admin wypowiedzieli się takimi pochlebstwami w podaniu na moderatora. Myślę, że to tak nawet średnio wypada, ale to tam nieważne. Bezkonfliktowy to ty nie jesteś (akcja z pochylni z jakimś tam ich adminem, gdzie ładnie go cisnąłeś), aczkolwiek każdy miał większe czy mniejsze przypały, uznam to za mały minus. Jakoś tam aktywny jesteś, rozpoznawalny również, ortografia i interpunkcja też trzyma jakiś poziom. Poza tym (nie znam cię za dobrze) uważam, że jesteś rozgarnięty. Jak jesteś pewien, że nie zdarzy się sytuacja jak ta wyżej, to dla mnie tam nie ma żadnego problemu i mogę również być na tak.
  4. HardeQ

   Kucak to alternatywna wersja klasy, która już jest (strzelec wsparcia bodajże) Pandonita - jakoś nie podchodzi mi ta klasa, ale pomysł z repliką jest ciekawy i pomyślę. Podpalacz - słaba i denerwująca klasa, zaraz byłby płacz jak przy naćpanych nabojach. Pozdrawiam.
  5. HardeQ

   Rybson umie into kolesiostwo, więc to duży plus. Właściwie to jeden z tych ziomków co ustawia się z tobą na solo, a potem zjawia się z nim 4 kolegów i biją się wszyscy prócz niego. Generalnie podanie na +, widuję cię często na moim macoszym serverze i raczej nie mam większych wątpliwości co do twojej wiarygodności (nie mam żadnych, muszę spajacować żeby to poważnie brzmiało). Jakieś tam warunki niby są ale je spełniłeś, więc bez problemu. Miły chłopak, przystojny (Panienki z MH - brać dzikuska), a to wielka zaleta, przystojni mają dużo reputacji. Pomijając śmiechy i hihy - podanie na prawdę jest warte uwagi i uważam, że narybek to dobry kandydat. Pozdrawiam, ówczesny wielokrotny moderator (dlatego twierdzę, że się nie mylę - i fajnie)
  6. HardeQ

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  7. HardeQ

    zamknięty

   Dobra, zrobimy tak. Mordiemu raczej napisałem co jest nie w porządku i ewentualnie jeszcze przypomnę, mogę liczyć na to, że się to poprawi i nie będzie więcej skarg. Jeżeli wciąż będą to będę musiał kombinować inaczej. Rakietka nie leciała w resp, więc nie jest to w żaden sposób złamanie regulaminu. Screeny to normalna sprawa. Oburzenie rozumiem, będę starał się obserwować wszystkie dziwne i nietypowe sytuacje i wyciągać z nich konsekwencje. Nie mam pojęcia kto cię kicknął (i nawet nie mogę tego sprawdzić), więc wyjątkowo pominiemy tą kwestię (chociaż jest mi to bardzo nie na rękę, bo sam chciałbym wiedzieć). Jeżeli sytuacja się powtórzy to w konsoli patrz co masz napisane, rób screeny i wal bezpośrednio do mnie. Moim zdaniem wszystko jest rozwiązane, teraz niech ktoś z UBTeam albo wyższej administracji zdecyduje, czy jest ze mną zgodny w tej kwestii. Pozdrawiam @Ripton @SUNN. ktokolwiek
  8. HardeQ

   1,2,4 skomentował Słońce, więc pominę 3. Nie ma w sumie większego sensu - jeżeli ktoś nie potrafi współgrać z innymi to nie ma po co grać MP. 5. Też jest to sytuacyjne. Przy rushu jak ktoś w polu chce sobie użyć rakietki 2:25 to nie widzę w tym żadnego problemu. Resztę reguluje zbiór zasad MG COD 400. 9. 2,5min jest w porządku 10. Ktoś tak w ogóle robi? Jeżeli jest do odnotowania to można takowy dodać. 6,7,8 - @Anime ⚙WolfIDraV⚙ co da się z tym zrobić?
  9. HardeQ

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  10. HardeQ

    zamknięty

   Biorę pod uwagę wszystkie poprawki z tą korektą, którą zarzuciłem parę postów wyżej. Nałożę teraz propozycję innych i wyślę listę do Wolfa (zrobi jak będzie miał czas). Dzięki za rozpiskę.
  11. HardeQ

    zamknięty

   @Morderca zapraszamy do wyjaśnień. @Mohamed Alli Bądź co bądź (rozumiem frustrację) mógłbyś starać się jednak nie prowokować (co prawda po fakcie, aczkolwiek i tak mało przyjazne dla oka, skoro to ty czujesz się pokrzywdzony). Czekam na wytłumaczenie. Dodam, że to kolejna skarga (było kilka anonimowych) i robi się to w miarę problematyczne. Dotyczą takich i podobnych sytuacji. //edit - Admin nie może zbanować admina, poza tym skoro rakieta nie poszła bezpośrednio w resp ani okolice uniemożliwiające wydostanie się z respa to raczej jest to nieważne. Bardziej interesuje mnie ten kick, @Morderca wciąż liczę na twoją wypowiedź. Jest konieczna.
  12. Z radością informuję, że do grona adminów cod 400 dołącza @Wojtyś Gratulacje i powodzenia.
  13. HardeQ

   Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  14. HardeQ

   Tutaj nie mam żadnych wątpliwości i nie ma co przedłużać. Pisz do kogoś z [email protected] o dodania rangi i admina.
  15. HardeQ

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  ×