Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Helikopta

Użytkownik

1 obserwujący

O Helikopta

 • Tytuł
  Pijawka
 • Urodziny 19 Października

Informacje

 • Imię
  Kuba
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Kraków
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:176231409

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Helikopta

  Tak jak w tytule. Niestety pora się pożegnać. Sytuacje rodzinne i inne takie przez co totalnie nie mam czasu na przesiadywanie na serwerze/forum. Może kiedyś tu wrócę jeszcze. To były naprawdę miłe chwilę dzięki wszystkim. Papatki!!!
 2. Helikopta

  Małopolskie
 3. Helikopta

   zaakceptowane

  Zdecydowanie na TAK! + gt + staż + ogarnięty gracz AMX to kwestia nauczenia
 4. Helikopta

   odrzucone

  Jestem na nie. Gdy dostałeś szansę, zrezygnowałeś z stanowiska po krótkim czasie - Regulamin do nadrobienia - amx na plus + staż w cs na plus +
 5. Helikopta

 6. Helikopta

  Czemu Szatan ma nas karać skoro robiliśmy to co on chciał?? Odpowiadając na pytanie wierzę że jest coś przygotowanego dla złych ludzi po śmierci. A samo piekło wyobrażam sobie jako lawa pum bum wszędzie bucha gorącem, ale to raczej ✨wyobraźnia✨ hahah.
 7. Helikopta

  Kiedyś tak, teraz już nie.
 8. Helikopta

  Ja +Kij (potężny miecz) vs Pokrzywy to odwieczna wojna mojego dzieciństwa.
 9. Helikopta

  Sinsay, Cropp, New Yorker, buty Nike/Adidas i wielu innych najczęściej online.
 10. Helikopta

   zaakceptowane

  Nick: HelikopterSzturmowy Wiek: 17 (18 tuż tuż) Doświadczenie (w byciu adminem): W cs:go byłem parę razy, kiedyś w cs 1.6 też Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4 (Kwestia przypomnienia co i jak przez przerwę) Staż w CS-sie: będzie z 7-9 lat z przerwami Steam / NonSteam: STEAM_0:0:176231409 Steam Dlaczego Ty: Sądzę że jestem odpowiedni na to stanowisko z wielu względów. Bywam o różnych porach na serwerze, jestem trochę już "znany" chociaż nie wiem hahah. A często widuje sytuacje gdzie pojawia się cheater, ludzie łamiący regulamin (co na cod modach jest naprawdę odpychające), gdy admina nie ma na serwerze przez co ludzie mogą odchodzić. Moim zdaniem dodatkowa para rąk się przyda patrząc na to jak potrzeba nam nowych graczy na serwerze. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Naprawdę różnie, lecz sądzę że 1h minimum Kontakt: email: [email protected] steam: https://steamcommunity.com/id/luckylucke/ Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/HelikopterSzturmowy/80.72.43.106:27022/
 11. Helikopta

   zamknięty

  Witam! Zwracam się z bardziej prośbą niż propozycją, ale cóż. Chodzi mianowicie o dodanie spadochornu na serwer (nie każda klasa ma 2 skoki przez co w niektórych przypadkach by się mocno przydał), oraz defuse dla każdego albo chociaż do kupienia w sklepie (w sensie /sklep) gdyż ct jest bezsilne gdy zostanie około 7s (nie wiem dokładnie ile hahah), a nie potrzebnie tracimy czas, a czas to pieniądz.
 12. Helikopta

  Nick: DefQ Wiek: 16 Doświadczenie (w byciu adminem): W CS-ie 1.6 adminem byłem dawno (na jednym serwerze, przez około 7 miesięcy), potem zacząłem grę w CS:GO i tam posiadałem admina kilka razy (na różnych serwerach). Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 (Chwila przypomnienia i bedzie 10/10 :)) Staż w CS-sie: Będzie ponad 7 lat. Za "gówniarza" grałem na nonsteamie. Pamiętam jeszcze czasy gdy na serwerze były tłumy, a to naprawdę było dawno :D Wtedy jeszcze klasa: kucacz to było coś :P Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Czuje do tego powołanie. Posiadam cierpliwość i oceniam każdego równo. Po drugie mało widuje adminów na serwerze a chetarów -mnóstwo. Przecież powinno być odwrotnie, dlatego planuje tego dopilnować. Dodatkowo nowy gracz szybko ucieknie z serwera jeżeli ciągle ktoś będzie tu cheatował. Miałem podobnie gdy wróciłem do tego serwera po paru latach. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od czasu, nauki, ale zawsze znajdę te min. godzinkę żeby pograć. Kontakt: Poczta: [email protected] , steam: https://steamcommunity.com/id/luckylucke/ Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DefQ/80.72.40.110:27034/ Może być tu mało godzin, ale nie pamiętam moich dawnych nicków. Linki do zgłoszeń: Nie posiadam. Jest to jeden z minusów mojego podania.
 13. Helikopta

  Mój nick: KillerMachine PS: Ogarnijcie bo spamią w poście..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...