Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban za ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: YzooL

 

Godzina, data zdarzenia: 19 Luty 2015 godzina 23:05

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:35597453 / 93.176.194.147

 

Uzasadnienie: Otrzymałem ban ponieważ przez mikrofon zwróciłem uwage że ludzie mają klatki, po czym odezwał się "ADMIN" który wyskoczył jak Filip z konopi że "kapie" choć nie było tak, po czym odpowiedziałem "gdzie mam kampić " on wulgarnie odpowiedział prawdopodobnie wywołane było to że mu nieszło w grze, następnie zaczeła się gadka "ADMIN" ktory prosto z mostu stwierdził " dobra to wypad nara na tydzień" i otrzymałem ban na "1week" za obraze lecz pod moim imieniem nie padły obrazy wobec "ADMINA". Moim zdaniem nie powinien zachowywać się tak, to zniechęca ludzi do grania na waszym serverze prosiłbym o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy, oraz o zwróceniu mu uwagi, to tyle z mojej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się coś chłopaczku pomyliło :)

 

Nie mam dowodów, gdyż nie nagrywam demka 24/h a w HLTV nie ma możliwości sprawdzenia rozmów graczy.

 

 

 

Sytuacja była taka, po wejściu do TT, kolega jak wcześniej pisał powiedział "Ale ludzie mają klatki", na co ja odpowiedziałem "To nie kamp" (stał z awp na środku). Na to moją odpowiedź dostałem skromne "zamknij morde dzieciaczku", potem zakomunikowałem że wyleci za obraze i odpowiedział "dawaj cwelu", dałem bana i jeszczę usłyszałem na koniec coś w stylu "jesteś gównem dzieciaku".

 

Chamstwo będzie karane chamstwem. Tyle ode mnie.

 

 

 

http://hltv.1shot1kill.eu/23586?data=2015-02-19

 

Demko z godziny 22:45

 

17:57

 

Zacząłeś klnąć po mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to moze ty tez nie byłeś wulgarny tak ?. Ja myśle chłopaczku że jesteś pionkiem i nie bardzo wiesz z kim czasem rozmawiasz, więc daruj sobie takie cos bo takich ołówków jak ty trzeba przytemperowac, nie chce cie tym obrazic ale wiesz mi co w necie to w necie jestem ciekaw czy powiedział byś mi to prosto w twarz. Moim zdaniem nie powinieneś się tez tak zachowywać i zgrywać cwaniaka to ze jestes admin nie świadczy że jesteś ponad prawem. Tez miewam gorsze dni i często puszczają mi nerwy. I jeszcze jedno dawać ban na "1week" za takie cos to chyba jest coś nie halo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha no to moze ty tez nie byłeś wulgarny tak ?. Ja myśle chłopaczku że jesteś pionkiem i nie bardzo wiesz z kim czasem rozmawiasz, więc daruj sobie takie cos bo takich ołówków jak ty trzeba przytemperowac, nie chce cie tym obrazic ale wiesz mi co w necie to w necie jestem ciekaw czy powiedział byś mi to prosto w twarz. Moim zdaniem nie powinieneś się tez tak zachowywać i zgrywać cwaniaka to ze jestes admin nie świadczy że jesteś ponad prawem. Tez miewam gorsze dni i często puszczają mi nerwy. I jeszcze jedno dawać ban na "1week" za takie cos to chyba jest coś nie halo.

 

 

Pisząc to, pokazałeś jaki poziom kultury posiadasz. Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która nie potrafi opanować emocji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka z hltv nie nagrywają głosu a z Twojej wypowiedzi wynika że mówił do Ciebie przez mikrofon dlatego też nie możemy zweryfikować tego co dokładnie mówił.

 

 

 

Decyzję pozostawiam Opiekunowi Serwera .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana słów przez mikrofon- nie ma tu mowy o dowodach od jakiejkolwiek ze stron, pozostaje nam wierzyć na słowo- w co oczywiście trudno, ponieważ mamy tu 2 wersje zdarzeń (Admina i Gracza).

 

Z mojej strony leci już UB, ponieważ przyjmując wersję Memesia ban i tak jest za długi.

 

Oczywiście Admin miał obowiązek dokumentowania tak długiego bana, jednak w zaistniałej sytuacji nie miał takiej możliwości (kłótnia przez micro), przez co powstrzymam się od ostrzeżenia w dziale Adminów.

 

Tyle ode mnie, temat zostawiam otwarty, gdyby ktoś miał jeszcze coś do powiedzenia w tej sprawie.

 

Jeśli UBT uzna, że temat jest już wyczerpany proszę o zamknięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...