Skocz do zawartości
warniak

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Konkurs JB :>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moją propozycją jest konkurs.Polegałby on na tym ,że w kolejne piątki,poniedziałki oraz środy o godz. 19 na serwerze upoważniona osoba wchodzi do CT i daje zabawe (losową,według uznania) z tych tu podanych:

 

?KD

 

?1s1k

 

?Fragmania

 

?Zbijak

 

?Wojna na granaty

 

?Pistolety

 

?Only HS

 

?Dzieci wojny ( zastanawiam sie czy dobrą opcją jest ta zabawa )

 

?Nożownicy

 

Jeśli macie zabawe a ,której nie wypisałem dopisać ;)

 

 

Osoba,która wygra zabawe dostaje vipa na serwerze na okres 1 miesiąca.(myśle,że h@ sie zgodzi na to)

 

Oczywiście uczciwie wygraną.

 

 

Myśle,że sie wam spodoba oraz ,że dzięki temu konkursowi będzie więcej graczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu nie! Jestem na tak aczkolwiek nagroda nie jest adekwatna do jej czasu(1 miesiąc to za długo) max 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czemu nie! Jestem na tak aczkolwiek nagroda nie jest adekwatna do jej czasu(1 miesiąc to za długo) max 2 tyg.

 

 

Jestem tego samego zdania co kolega szwagier , może i nie gram na JB ale takie zabawy i dreszczyk rywalizacji sprawdza się praktycznie na każdym modzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dużo tych nagród jest rozdawanych i proponuję vip-a na okres tygodnia. Musicie również ustalić jedną i tą samą godzinę oraz dzień tygodnia. Możemy wtedy wgrać informacje na serwerze o owym konkursie. Podsumowując: 

 

-zabawa lub szereg zabaw (np. do 2 zwycięstw, jakieś pkt etc.)  

 

-konkurs może trwać na zawsze lecz potrzebne osoby które będą pilnowały aby konkurs się odbywał 

 

-nagroda nie dłuższa niż 7 dni, niedługo nikt nie będzie musiał kupować vipa bo są rozdawane jak cukierki  

 

-osoba która wygra 3 razy z rzędu może dostać vipa na 2 tygodnie, mała zachęta 

 

-admini mają informować o konkursie długo przed nim, ma to zachęcić i zwiększyć liczbę graczy a nie być utajnione aby samemu zgarnąć nagrodę 

 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robiłem kiedyś takie konkursy jak byłem opiekunem na JB. :D

 

Ja proponuję zrobić tak, że będzie kilka zabaw pod rząd, np. 3-4 i osoba z największą ilością fragów w TT otrzyma UVIP'a na tydzień.

 

I tak co tydzień. ;)

 

 

 

Proponuję jeszcze konkurs w piłkę nożną 2vs2 z zapisami, który odbywałby się co 2 tygodnie i osoby zapisane miałyby pierwszeństwo uczestnictwa. ;) Tego typu konkursy zapełniają serwery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm tak teraz czytam twoją wypowiedź Malu. Jestem skłonny się tutaj zadeklarować, że pilnowałbym porządku i systematycznie przeprowadzał te konkursy. Teraz wystarczy poczekać na decyzję Knoppcia. Myślę, że na pewno się zgodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm tak teraz czytam twoją wypowiedź Malu. Jestem skłonny się tutaj zadeklarować, że pilnowałbym porządku i systematycznie przeprowadzał te konkursy. Teraz wystarczy poczekać na decyzję Knoppcia. Myślę, że na pewno się zgodzi ;)

 

Pamiętaj to nie musi być 1 osoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...