Skocz do zawartości
Silverka

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, z wejściem na serwer. Instalowałam na telefon aplikację- miałam włączony cs . Zupełnie nie pomyślałam, że może to jakoś zaszkodzić grze. Kazali instalować grę przez uruchom programy cmd i robiłam wszystko krok po kroku i nagle mnie wyrzuciło z serwera ..znaczy kicikneło i pisało Flood coś tam..nie zdarzyłam skopiować bo całkowicie mnie wywalilo. W amxbans nie pisze bym była zbanowana, a nie mogę nawet znaleźć serwera w ulubionych. Zainstalowałam csa od nowa, myśląc , że to pomoże wejść na serwer, ale nie widzę go dalej w ulubionych. Jak próbuje wejść jak gra znajomy pisze mi , że serwer nie odpowiada. Spójność plików jest w porządku. Napisało, że mi jakiś tam plik zmodyfikowało, ale nie było informacji ani jednej na ten temat. Ja mam stałe ip, nie posiadam routera, bo się przeprowadziłam i mam internet tylko na jednym komputerze. Nie sądziłam, że może mi to popsuć grę. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu, by podłączony telefon przeszkodził w wejściu na serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja miałem podobny problem z Codem 150 ani w ulubionych go nie miałem ani dołączyć przez znajomego nic . Po 1-2h problem zniknął sam i normalnie wszedłem na serwer .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, bo się wystraszyłam trochę. Już nie będę nic wgrywała podczas gdy mam otwartego csa. Nie kombinuje już nic, Zobaczę wieczorem czy mi działa serwer, bo niestety zaraz muszę iść do pracy. Ale i tak dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Richard ma racje. wygląda to na ban za spam pakietami na serwer czasem się zdarzy jak sie zostawi auto connect i wbije na serwer czy w innych przypadkach. co do długości może być róznie bo może zalezy od konfiguracji i potrwać do 5h, ale wróci do normy nie martw się :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...