Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga

Rekomendowane odpowiedzi

 

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

Server # 2

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina *Knoppcio. 

[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 45 minut i 46 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : rekin 

[AMXBans] Powod : ' obraza , ) ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1985413368 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.1

 

chciał bym zgłosić skargę na *Knoppcia ponieważ nie dość że nadużywa swoje admina wyjaśniam :

 

zaczęła się runda prowadzę normalnie po chwili wydałem polecenia większość wykonała je a inni co nie wykonali to zostali zabici po chwili powiedziałem bezruch parę osób się ruszało więc dałem karniaki potem zabawiliśmy się w ostatnią reakcję więc 2 osoby zginęły mianowicie knoppcio i jeszcze jeden gracz po chwili przeniósł mnie do tt nie wiem z jakiego powodu z zapytałem się cytuje słowa "co ty robisz pojebało się knoppcio odpisał że tak i powiedziałem mu żeby nie nadużywał admina najpierw mnie wywalił a gdy chciałem ponownie wejść na serwer to ujrzałem bana za obrazę admina" więc nie będę tolerował czegoś takiego i proszę was żebyście coś z tym zrobili !!!!!!!! :P pozdrawiam rekin *)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjacielu wszedłeś na serwa przeklinałeś nie zwróciłem Ci uwagi bo myślałem, ze się ogarniesz ;) Prowadziłeś, byłeś sam na 6 wieźniów robiłes ostatnią reakcje cały czas dlatego Cie przerzuciłem a Ty do mnie z tekstami, ze jestem "po*e*abny". Nie wiem po co się plujesz ;) Do zamknięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po pierwsze słuchaj uważnie i czytaj uważnie powiedziałem " czy cie nie pojebało że mnie przenosisz a nie " to więc proszę cię ogarnij się no dobra może i klniemy ale nie ma powodu by dał bana na  3 godziny gdy powiedziałem czy go nie pojebało że mnie przenosi to więc sory odpalony 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...