Skocz do zawartości
KamiKazer

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Rezygnacja KamiKaze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zrezygnować z funkcji admina DM [TOP MAPS]. Powodem jest powrót do szkoły, mniej czasu, brak chęci na grę (w cs jak i na serwerze), spadek aktywności (można zobaczyć na GT lub na amx bans kiedy ostatnio byłem na serwerze i jak długo), składka na admina (tak nie będę płacił 10zł za to że pomagam utrzymać porządek na sieci, ja jestem dla sieci i dla graczy, a nie na odwrót).

 

Proszę o zabranie rangi.

 

Wszystkim dziękuję za grę, a administracji za współpracę i okazanie pomocy (Kristo, m.in.).

 

 

 

Dziękuję i obiecuję że jeszcze powrócę... Nie tylko jako gracz, ale także na stanowisko admina. :)

 

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA! :)

 

 

P.S. Pragnę także uświadomić, że robię sobie mini przerwę z cs. Na forum będę wchodził sporadycznie, a jeśli ktoś chce się ze mną skontaktować to proszę pisać na steam: koltol1616. Nie obiecuję że odpiszę, bo na steamie też mnie nie widać teraz często. Wchodzę na moment ogarniam i wychodzę. Raz na tydzień raczej wejdę. :)

 

 

 

EDIT

 

Dziękuję za zaufanie i danie mi szansy bycia adminem. :)

 

 

EDIT 2

 

Proszę o zabranie mi rangi na ts3 DJ usunięcie mojego DJ'owskiego kanału, a także prywatnego numer 45. Dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...