Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Odwołanie Od bana Cortez


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Cortez

 

 

Godzina, data zdarzenia: 15.02.2015 11;00

 

 

Mapa:De_dust 2

 

 

STEAM_ID / IP: 46.186.31.136

 

 

 

Uzasadnienie: Bez żadnych screenshotów Pan Admin Stwierdził że czituje 50 razy wrzucałem owe Screeny na forum i byłem czysty. Więc pytanie do admina Czemu dałeś mi bana za czitowanie bez żadnych podstaw. Bo jakis gówniarz co 2 tygodnie gra w cs'a i 30 minut z awp celuje we mnie ci powiedział ze czity mam? no to przejrzyj forum i zobacz wszystkie moje ss'y są czyste. Dla Sprostowania Panie adminie gram ponad 10 lat w cs'a  Gralem w lidze Esl jak i Eliminacje do WCG czy ESWC. Wiec mam trochę pojęcie o grze. Proszę o UB.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twój nick podczas gry: Cortez

 

 

Godzina, data zdarzenia: 15.02.2015 11;00

 

 

Mapa:De_dust 2

 

 

STEAM_ID / IP: 46.186.31.136

 

Uzasadnienie: Bez żadnych screenshotów Pan Admin Stwierdził że czituje 50 razy wrzucałem owe Screeny na forum i byłem czysty. Więc pytanie do admina Czemu dałeś mi bana za czitowanie bez żadnych podstaw. Bo jakis gówniarz co 2 tygodnie gra w cs'a i 30 minut z awp celuje we mnie ci powiedział ze czity mam? no to przejrzyj forum i zobacz wszystkie moje ss'y są czyste. Dla Sprostowania Panie adminie gram ponad 10 lat w cs'a  Gralem w lidze Esl jak i Eliminacje do WCG czy ESWC. Wiec mam trochę pojęcie o grze. Proszę o UB.  

 

 

Kolego ja widziałem twoją gre.. Sam gram od dość dawna skilla może i nie mam ,ale od ciebie wali na kilometr.. Całą rundę cie obserwowałem i to mi jakimś dziwnym hackiem śmierdzi..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...